edytatar
29.01.06, 23:29
czy moze to normalne a ja sie czepiam?Chodzi mi mianowicie o to,ze np.pisze
posta,ze oddam buty ,staram sie je dokladnie opisac a dostaje lawine listow
typu;"PRZYSLIJ ZDJECIA""opisz dokladnie buty i przyslij foto""prosze o
zdjecia" itp.Niektore mamy nie racza nawet przeczytas dokladnie posta,czasami
same nie wiedza czego tak na prawde chca.Nie to zebym sie czepiala,ale tak
jakos nieprzyjemnie mi sie zrobilo gdy czytalam ostatne odpowiedzi na moj
postChce cos oddac,sama nie jestem zbyt czasowa a tu wypadaloby mi siedziec
przed kompem i rpzsylac listy ze zdjeciami...no nie wiem,ale pewnie dziasiaj
mam po prostu zly dzien.Ps oczywiscie to nie dotyczy wszystkich
mam,pozdrawiam