futrzak1
13.03.06, 14:25
Witam!!
Robiłam dzisiaj porządki w swojej garderobie i uzbierało mi się całkiem
dobrych, ładnych ubrań duży worek. Niestety na mnie są te ubrania już za
małe. Nie wiem co zrobić? Wysyłka będzie pewnie dosyć droga. Może dać je do
kontenerów z ubraniami, które stoją na osiedlach?
Prosze poradzcie mi coś?
Dziękuję.
Pozdrawiam,
Agnieszka
P.s. Mieszkam koło Ustronia i Cieszyna