Dodaj do ulubionych

duży worek ubrań

13.03.06, 14:25
Witam!!
Robiłam dzisiaj porządki w swojej garderobie i uzbierało mi się całkiem
dobrych, ładnych ubrań duży worek. Niestety na mnie są te ubrania już za
małe. Nie wiem co zrobić? Wysyłka będzie pewnie dosyć droga. Może dać je do
kontenerów z ubraniami, które stoją na osiedlach?
Prosze poradzcie mi coś?
Dziękuję.
Pozdrawiam,
Agnieszka
P.s. Mieszkam koło Ustronia i Cieszyna
Obserwuj wątek
    • sylwia.wk Re: duży worek ubrań 13.03.06, 14:26
      witaj a jaki masz rozmiar ja bym zaplacila za przesylke
      • futrzak1 Re: duży worek ubrań 13.03.06, 14:30
        Rozmiar od 36 do 40. Dużo jest spódnic, kurtek, trochę swetrów, kilka damskich
        marynarek. Cały worek waży około 20kg.
        • lucia1 Re: duży worek ubrań 13.03.06, 15:21
          Wiesz co Justyna (Tynaba) potrzebuje ubran, pewnie nie ona jedna. Wiem ze ona
          nosi 38-40, jakbys cos odlozyla dla niej to ja zaplace za wysylke smile
          Napisze na priv szczegoly.
        • elka791 Re: jestem z Cieszyna 13.03.06, 16:52
          witam.chętnie przyjełabym ubranka,noszę rozmiar 38-40,a i mamuśka jest szczupła
          więc jej bym coś podarowała.czekam na Pani decyzję.
          pozdrawiam.
          Elżbieta.
    • ulala.v wszędzie tylko nie do kontenerów na odzież!! 13.03.06, 15:58
      nie dawno był artykuł na ten temat. Małymi literkami na naklejkach na
      kontenerach jest napisane, że ŚRODKI ZE ZBIÓRKI zostaną przekazane na pomoc a
      nie te ubrania. Ubrania są sprzedawane za grosze do lumpeksów to po pierwsze a
      po drugie ubrania trafiają faktycznie do biednych krajów afryki i tam za grosze
      biedni ludzie śa niewolniczo wykorzystywani do segregowania ich itd, są
      zasypywani transportami ubrań a przez to upada ich rodzimy przemysł
      włókienniczy. Lepiej oddać naprawdę potrzebującym np na forum albo zanieść do
      domu samotnej matki, do domu dziecka itd
    • kicia_nr1 Re: duży worek ubrań 13.03.06, 17:08
      Ja bym byla chetna na rozmiar 36.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka