joasol26 Re: Prośba!!!!! 08.04.07, 13:31 WITAM KLUB KOBIET+KLUB POMOCNYCH MATEK (asia.sol@poczta.onet.pl) Od roku mieszkam w Swarzedzu kolo Poznania a od miesiaca prowadze tam KLUB KOBIET-KLUB POMOCNYCH MATEK.Bardzo wiele przeszlam ale tez musialam oswoic sie z nowa sytacja,miejscem,ludzmi.Mieszkam razem ze swoim partnerem i naszym malym synkiem Pawelkiem.Tak wiec to stalo sie kluczem do powstania tego klubu. Moja incjatywa podoba sie wielu ludziom. Zglosilo sie do mnie juz 20 mam. Jestem osoba towarzyska i dzieki tej incjatywie ja czuje sie lepiej bo przy okazji moge poznac wiele fajnych mam oraz daje szanse wyjscia z cienia samotnosci innym mamom.Szczegolnie bliskie sa mi mamy ktore duzo przezyly ale niestety tych mam jest niewiele w naszym KLUBIE.Chcialabym dodac ze u nas jest taka mozliwosc ze mamy jesli chca kontaktuja sie tylko ze mna i pozostaja anonimowe dla innych mam ktore nie maja problemow rodzinnych. Po swietach bede robic spotkanie organizacyjne.Podejrzewam ze zrobie kilka spotkan bo mamom pasuja rozne godziny wiec musze mamy pogrupowac. Wiekszosc mamus chce po prostu poznac inne mamy(wspolne spedzanie czasu,wyjazdy ,wyjscia z dziecmi lub bez) albo oferuja pomoc bo sa u nas przedszkolanka,nauczycielka jezyka niemieckiego,mama prowadzaca aerobik dla dzieci i ich mamus oraz psycholog,poloznik,prawnik. Dzialamy bezplatnie. W kazdej chwili mozna sie wycofac z KLUBU. Wiele mam jest ciekawych jak to sie stalo ze powstal KLUB i w jaki sposob.Tak wiec dalam bezplatne ogloszenia do gazet albo gazety napisaly o moim KLUBIe w informacjach. Spotykamy sie na razie u mnie w domu albo na zewnatrz .Na razie nie mamy zadnego lokum. Do tej pary spotkalam sie z wiekszoscia mam 1 lub 2 razy.Chcialabym aby pisaly do mnie mamy z roznych stron Polski. Powoli staram sie dzialac w calej Wielkopolsce.Czesto przebywam w rodzinnym Szczecinie i tez mysle o podobnym KLUBIE.Zalezaloby mi aby poznac mamy ktore uwielbiaja podroze wyjscia do kina, teatru ale tez takie ktorym moglabym pomoc.Mozliwe ze w najblizszym czasie powstanie dodatkowy klub-KLUB MILOSNIKOW PODROZY I KULTURY. Poza tym interesuje sie bardzo genealogia wiec moze i pomysle o takim klubie. Dzis staram sie zyc normalnie choc wiele przezylam. Bardzo chetnie odpowiem na kazdy e-mail ale lepiej kontaktowac sie ze mna sms 697758750 albo zadzwonic. POZDRAWIAM ASIA ---------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
anka9717 Re: Prośba!!!!! 13.04.07, 15:51 Napisałam na a.kaminska@wprost.pl Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś