Dodaj do ulubionych

drogie emamy potrzebuję

01.01.04, 22:29
witam serdecznie
potrzebuje sweterków ,spodni,bluzeczek,skarpetek,rajtuzek rozmiar 92-98 na
mojego Patryczka chłopak rośnie jak na drożdzach a nie stać mnie na kupno
pozdrawiam pa Aneta i Patryk


----------------------
WENKLARA@interia.pl
Obserwuj wątek
    • aga7878 Re: drogie emamy potrzebuję 02.01.04, 15:57
      dziewczyny, jeśli macie coś, co potrzebuje aneta, proszę pomużcie. jest to
      osoba, która naprawdę pomaga innym, oddała już sporo ubranek innym emamom
    • wenklara nadal bardzo proszę drogie emamy 04.01.04, 21:02
    • pimpek06 Re: drogie emamy potrzebuję 07.01.04, 14:50
      Za tydzień wyślę Ci coś dla synka w podziękowaniu za pomoc. Wiem ,żę to
      niewiele , ale muszę jakoś Ci się odwdzięczyć .
      Jak będę mieć twój adres to Ci"podziękuję "Pozdrawiam.
      • wenklara Re: drogie emamy potrzebuję 07.01.04, 17:04
        bardzo dziękuję pimpek paczuszka wysłana juz do ciebie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka