Dodaj do ulubionych

Rowerek Hauck w Trójmieście

03.05.06, 16:58
Czy ktoś widział takie rowerki Haucka w jakimś sklepie lub hurtowni w
Trójmieście?:
www.allegro.pl/item99750040_nowy_rowerek_hauck_super_prezent_dla_pociechy_.html
Chciałabym taki kupić dla Małej, ale wolałabym najpierw zobaczyć go w
realusmile)))
Obserwuj wątek
    • ma.pie Re: Rowerek Hauck w Trójmieście 03.05.06, 21:15
      my kupiliśmy dla synka we wrześniu, z allegro, ale niewiele nim pojeździł,
      włąściwie to był pchany bo miał wtedy dopiero rok. Z naszego doświadczenia nie
      jest to dobry zakup, owszem wygląda solidnie i nie "kiczowato" ale metalowe
      części trą o plastkiki i straszenie skrzypią. Moi Panowie niestety popsuli tez
      amortyzator i mąż uznał że rowerek już się do niczego nie nadaje, ale może te
      moje "wybitne" jednostki nie mają racji....
      • agula82 Re: Rowerek Hauck w Trójmieście 03.05.06, 22:43
        mam nadzieje,ze to,co powiedziala ma.pie w naszym przypadku sie nie sprawdzi.syn
        dostal na pierwsze kwietniowe urodzinki (kupiony byl niestety w wesolej pod
        wawa,w sklepie) i jak narazie jestesmy zadowoleni.mimo,ze faktycznie po zlozeniu
        skrzypialo przednie kolkosad,ale po zaaplikowaniu oleju przekladniowegosmile))
        dziala wysmienicie.wikowi tez sie nim fajnie jezdzi...tzn nam sie fajnie pcha a
        mu sie fajnie siedzi/aga
        • brogla Re: Rowerek Hauck w Trójmieście 06.05.06, 16:13
          My tez dostaliśmy ten rowerek w zeszłe lato na urodziny. Trochęskrzypiął na
          początku , moze trzeba go było rozjeżdzić. Moim zdaniem ma za krótkie pasy i
          teraz jeżdzimy bez zapięcia , bo już nie można zapiąć. Rowerek lekki i wyglada
          a mocny, a jeżeli nasze dziecko go nie zdemolwało , to znaczy, że naprawdę
          wytrzymały. pozdrawiam
    • ka_wier Re: Rowerek Hauck w Trójmieście 10.05.06, 16:46
      te rowerki są w akpolu na jaśkowej dolinie.
      ja kupiłam go z allegro rok temu i jesteśmy dosć zadowoleni, mam parę obiekcji,
      bo jednak kettler jest łatwiejszy w prowadzeniu, jeśli się jeszcze uzywa
      pałąka. ale nic nam sie nie zepsuło, nie odpadło, jest bardzo stabilny, no i
      najwazniejsze dobrze wykonany a moje dziecko go uwielbia.
    • kafreen Re: Rowerek Hauck w Trójmieście 15.05.06, 13:07
      Witajcie,
      my kupiliśmy okazyjnie w komisie na Słowackiego we Wrzeszczu.
      też koszmarnie skrzypi, ale Max go uwielbia smile

      Pozdrawiamy
      Kasia i spółka
      • iziak80 Re: Rowerek Hauck w Trójmieście 15.05.06, 20:25
        no w akpolu to napewno go nie ma i z tego co sie dowiedzialam, to nie bedzie
    • kafreen do curly2 16.05.06, 09:16
      Kinga! Mam pomysł! Jak chcesz go zobaczyć i wypróbować, to zapraszam w
      odwiedziny do nas.
      Pozdrawiamy
      Kasia i maluchy
      • ka_wier Re: do curly2 16.05.06, 13:20

        byłam w akpolu miesiac temu i na pewno tam stał, bo musielismy naszego stacha
        wynieść siłą ze sklepu. był przekonany, że to jego.
        no ale rzeczywiscie mógl go ktoś kupić. kosztował 369 lub 259 zl.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka