02.06.06, 23:01
Dziewczyny, kiedy przemowy weselne powinny byc wyglaszane?
Bo moj tata bedzie chcial przywitac pana mlodego w rodzinie, walnac mowe a
nie wie kiedysmile
help, bo jutro slubsmile
Obserwuj wątek
    • nie.migotka Re: przemowy 03.06.06, 11:05
      Trzymam kciuki smile
      Napisz jak było smile
      • brylancik1 Re: przemowy 03.06.06, 11:07
        u znajomych przemowe wygłaszal ojciec pana młodego na sali od razu po wejsciu
        tzn.powitanie goscie i zaproszenie do wspolnej zabawy - wesela smile do białego
        rana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka