ami.ra
25.02.11, 10:27
Mielismy lecieć na 2tygodnie 11 lutego czekaliśmy nie zamienialiśmy kierunku niestety 3 dni przed wylotem odwołana imprezka:( Przekładamy na inne biuro 25 lutego tym razem na tydzień i powtórka tym razem dowiadujemy się że musimy dojechac na inne lotnisko 500km i odpuszczamy po raz drugi :( Proponuja nam zwrot kasy na dojazd do Wawki i wylot 26 hurra udało się....jednak okazało się ze miejsc brak w samolocie ,doba niepewnosci i oki miejsca są...Obstawiamy ze jednak jutro polecimy:) chociaż uwierze jak poczuje egipskie powietrze:)
Trzymajcie kciuki papa