Dodaj do ulubionych

Egipt już jutro :)

25.02.11, 10:27
Mielismy lecieć na 2tygodnie 11 lutego czekaliśmy nie zamienialiśmy kierunku niestety 3 dni przed wylotem odwołana imprezka:( Przekładamy na inne biuro 25 lutego tym razem na tydzień i powtórka tym razem dowiadujemy się że musimy dojechac na inne lotnisko 500km i odpuszczamy po raz drugi :( Proponuja nam zwrot kasy na dojazd do Wawki i wylot 26 hurra udało się....jednak okazało się ze miejsc brak w samolocie ,doba niepewnosci i oki miejsca są...Obstawiamy ze jednak jutro polecimy:) chociaż uwierze jak poczuje egipskie powietrze:)
Trzymajcie kciuki papa
Obserwuj wątek
    • bravo494 Re: Egipt już jutro :) 25.02.11, 12:37
      no i co w związku z tym???
      • gladi3 Re: Egipt już jutro :) 25.02.11, 13:20
        co mnie obchodzi ze ktos leci jutro? masz leciec to lec i tyle.
        • ami.ra Re: gladi3 25.02.11, 14:19
          He a co mnie obchodzi ze lecisz 3 czerwca i chcesz zamienic na Turcje...takie twoje posty mozna przeczytac na tym forum....widzisz jak nie masz co napisac to po co sie udzielasz.Opisałam jak wyglada nasza sprawa z Egiptem bo wcale nie jest tak łatwo teraz tam wylecieć....
    • elaskowska21 Re: Egipt już jutro :) 25.02.11, 13:58
      A z jakiego biura lecicie i skąd wylot?
      • ami.ra Re: Egipt już jutro :) 25.02.11, 14:04
        Warszawa Alfa Star ...
        • aga8288 Re: Egipt już jutro :) 25.02.11, 23:08
          To udanego wypoczynku, niech słoneczko grzeje jak najmocniej!!!
          Nasz wyjazd miał rozpocząć się 1.03, ale nic z tego, czekamy na zwrot kaski... :-(
          • gosh641 Re: Egipt już jutro :) 25.02.11, 23:19
            a jakie biuro odwołało wam loty na 1.03? ja miałam leciec 2.03 z ecoo holiday.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka