Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 21:39 po Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotr Re: paniczny strach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 23:07 sorki,ale z nerwów nic mi się nie napisało. Jadę z żoną i córeczką do Sharm, żona uchachana, córka też. I ja do dzisiaj się cieszyłem również. Teraz jestem załamany -TAM ZJADŁO CZłOWIEKA- w lutym Egipcjanin wypłynął na rafę i wszamał go rekin -JA TAK NIE CHCĘ! Odpowiedz Link Zgłoś
madzia112 Re: paniczny strach 21.07.04, 23:15 A wiesz , że byłam w Sharmie niedawno i z naszej grupy połowa została...Mnie się udało, ale jakbyś widział tą masakrę na rafach... A tak na serio, to skąd takie info wytrzasnąłeś ? Ostatecznie możesz ruszyć na północ ( np. Mielno ) i tam będziesz miał paniczny strach przed obejrzeniem prognozy pogody ;-) Pozdrawiam, Madzia, której sie udało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: paniczny strach IP: *.local2.pl / *.sylwex.pl 21.07.04, 23:15 smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: paniczny strach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 23:24 Kto nie wierzy niech zajrzy na stronę: www.rafy.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deo Re: paniczny strach IP: *.euron.pl / *.euron.pl 21.07.04, 23:38 Rekin też człowiek i musi cos jeść ! Ale czy akurat Ciebie - tam w końcu w Sharmie są tysiące smacznych kąsków - - chyba , że jesteś pechowiec - to lepiej nigdzie sie nie wybieraj !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: paniczny strach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 23:54 Będę mieszkał w Coral Beach Montazah, w tej okolicy są podobno tylko trzy hotele więc ten ludożerca nie będzie miał zbyt bogatego menu :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Halina Re: paniczny strach IP: *.ip-pluggen.com 21.07.04, 23:58 W swimming- pool rekinow chyba nie ma? Czy musisz sie koniecznie paletac po rafach? A co to za rafy? KORALOWE? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: paniczny strach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 00:17 A kiedy lecicie...? Bo ja z mamą lecę 5 sierpnia do tego właśnie hotelu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: paniczny strach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 00:21 lecimy 29 lipca z Krakowa na 2 tygodnie,mam nadzieję, że doczekam waszego przyjazdu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deo Re: paniczny strach IP: *.euron.pl / *.euron.pl 22.07.04, 00:38 Rzeczywiście tak dużo to w tych trzech hotelach kąsków nie ma Więc jest problem . Najpierw trzeba sie zastanowić czy rekin lubi mięso zawijane w szmaty czy jednak gołe mięso . Chyba jednak gołe mięsko... więc niestety odpada wzięcie Arabki na przynętę bo one kąpią sie w ubraniu i chyba rekin takiego mięska w koszulce nie lubi . Więc , żeby wyrównac szanse musisz sobie znależć kobitkę snoorkującą topless - wtedy twoje szanse się wyrównują do 50 na 50 . Jeszcze lepiej gdybyś znalazł sobie naturystkę to wtedy twoje szanse na nie stanie sie obiadem rekina gwałtownie by wzrosły . Problem w tym , że naturystke w Egipcie strasznie trudno znależć - prawie tak trudno jak rekina . Ale kto szuka ten znajdzie a rzeczywiście rekin zaatakował Egipcjanina w Sharm ale w lutym a pozatem jak widać rekiny preferuja rodzime mięso a nie mięso niewiernych zatrute wieprzowiną . Chyba , że jesteś jaroszem to wtedy marneeeee szanseeeee..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: paniczny strach IP: *.espol.com.pl 22.07.04, 00:33 na całym świecie zdarza się 50 przypadków zaatakowania człowieka przez rekina rocznie, z czego 2 czy 4 śmiertelne. zapomniałem. statystycznie. w tym czasie w samej Polsce kilka tysięcy ludzi ginie w wypadkach samochodowych. wniosek: pozostanie w Polsce jest bardziej niebezpieczne niż nurkowanie na rafach. tyle, że wypadki samochodowe już Cię nie przerażają, a rekiny owszem. miłego urlopu. Odpowiedz Link Zgłoś
egipcjanka15 Re: paniczny strach 22.07.04, 10:43 Czyli statystycznie nie nalezy sie juz obawiac. Norma wyrobiona ;-))) W tej notatce jest wiele niescislosci (na pierwszy rzut oka widze dwie). Wiesz, to jak bylo z tym filmem: i nie szwedzki, a radziecki itd. I pamietaj, ze strach paniczny utrudnia podziwianie rafy, wiec go lepiej zostaw w domu. Odpowiedz Link Zgłoś