10.02.15, 19:16
Ktoś może jest aktualnie albo wybiera się luty marzec kwiecień ? . Zostawiłem kartę pamięci ze zdjęciami :). Potrzebuje kogoś kto ją przywiezie bo nie chce ryzzykować pocztą. Rewanżuje się opowieściami o miejscu i okolicach z doświadczeń mojej wycieczki.
Obserwuj wątek
    • grzegorzwycieczki Re: agadir 11.02.15, 23:34
      witaj
      kto ma kartę pamięci
      mogę się z nim skontaktować
      Przekazujemy również z moich klientów do Polski
      grzegorz wycieczki w agadir maroko facebook strona
      www.agadirsafari.com
    • go4est Re: agadir 16.02.15, 20:26
      Witam, mam ogromną prośbę o informacje o aktualnej sytuacji w Agadirze. Czy jest tam na tyle bezpiecznie, że można z dziećmi spacerować po mieście? Proszę o jakieś informacje.
    • go4est Re: agadir 16.02.15, 20:27
      Witam, mam ogromną prośbę o informacje o aktualnej sytuacji w Agadirze. Czy jest tam na tyle bezpiecznie, że można z dziećmi spacerować po mieście? Pozdrawiam.
      • j363 Re: agadir 16.02.15, 21:59
        Maroko to nie Ukraina,tam nie ma wojny.Marokańczycy tez mają dzieci i chodzą po miescie,Agadir i Marrakesz i inne.
        Wróciłam w piątek i nic niepokojącego nie widziałam.
        • go4est Re: agadir 16.02.15, 22:28
          Wiem, że nie ma tam wojny, ale jest zagrożenie ze strony dzichadystów-islamistów.

Napisz, czy faktycznie swobodnie można poruszać się pieszo po Agadirze?
          Czy dużo jest teraz turystów w mieście i jakiej narodowości.
          Dzięki!!!
          Pozdrawiam.
          --------------
          www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/krolestwo_maroka___ostrzezenie_dla_podrozujacych__1
          • j363 Re: agadir 17.02.15, 19:43
            To raczej radziłabym ci wybrac Kanaryjskie wyspy,polecisz do tego Agadiru i będziesz się bała wyjśc na ulice.
            Nie było takiej ilości turystów jak w sezonie.Słyszałam niemiecki,angielski.A skąd dokładnie byli turyści to przeciesz nie wiem.

Nie można zakładać z góry że coś się stanie,bo nie wyjdziesz wogule z domu,bo sie będziesz bała.
            pozdr

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka