Dodaj do ulubionych

Jestem w hurghadzie

19.09.04, 15:33
Wlasnie wczoraj przylecialem wreszcie do hurghady (z triady).Upal, wszedzie
trabiace na ulicy samochody eh cudownie!!! Niesamowite gorace morze,
przepiekne rybki.
Zakwaterowali nas w hotelu ROMA nawet spoko ale lipa jest z plaza. okazalo
sie ze ta co do nich nalezy ma jakies problemy z miastem i dali nam zastepcza
ktora jest fatalna eh :)
ale nie ma co nazekac jest tu wspaniale!!!!
Napisze cos jak wroce do polski wiecej. Pozdrawiam
Arek
Obserwuj wątek
      • Gość: Misiek Re: Jestem w hurghadzie IP: 81.4.20.* 20.09.04, 18:33
        Poznalismy eryk'a2k1 prze to forum i razme jestesmy w Hurghadzie.Jest fajnie
        ale z ta plaza w Romie naprawde kicha.Jesli komus zalezy na ladnej plazy a moze
        mzienic hotel jakos to polecam magawish. Dzis tam wkrecilismy sie na "lewo" i
        tam dopiero czuc klimat morza Roma jest w centrum blisko do sklepu na zakupy i
        do knajp ale plazy ZERO !!!
      • anuulka Re: Jestem w hurghadzie 21.09.04, 22:08
        ceny sa rozne. 2 tygodnie temu bylam w hrg i np. kolo hotelu sultan beach bylo
        4 LE za 15 min, kawalek dalej 5 LE za 15 min ale np w kafejce w Sakalli w
        takiej uliczce waskiej niedaleko starego mc donalda placilam 3,5 LE ale za
        godzine. Tak samo zgranie zdjec na plyte od 15 LE do 30 LE
      • Gość: Wojtek Re: Jestem w hurghadzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 23:42
        Ja byłem w Hurghadzie w sierpniu i za internet płaciłem 5LE/godzinę a za
        wypalenie CD 10LE. Wszystko to robiłem w Sakali, w budynku na pierwszym piętrze
        w uliczce zaraz przy McDonalds'ie. Polecam tą kafejkę osobiście bo mają tam
        bardzo dobre łącza internetowe i bardzo miłą obsługę!
        Powiem szczerze, że dzięki internetowi zrobiliśmy niezłą niespodziankę naszej
        rodzinie i znajomym, jak połączyliśmy się poprzez internet głosowo i do tego
        jeszcze wzrokowo (kamerka internetowa). Wszystko to dzięki programowi
        Eyeballchat. Nawet araby będące w tym czasie w kafejce chciały się pokazać do
        kamerki i zobaczyć Polaczków!! Ale była zabawa!
        • eryk2k1 Re: Jestem w hurghadzie 22.09.04, 21:41
          Hejka, potwierdzam to co pisali moi poprzednicy. Jestem teraz wlasnie w kafejce
          za 3LE za godzine. Mile obslugi sa wszedzie, bo tu w ogole sa mili usmiechnieci
          ludzie :). Placilem juz tez 4LE a przy hotelu roma 4 LE za 30 min.
          Generalnie smieszne ceny nawet da sie dzwonic przez skype do polski :).
          Pozdrawiam
      • Gość: deo Re: Jestem w hurghadzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 10:53
        W tamtym roku plaża Romy była na wprost hotelu , nie za duża ale z basenem
        jakims centrum nurkowym przy samym wejściu , i pomostem dla statku który tam
        stał a idąc w kierunku miasta była plaża publiczna dla arabów i stała taka
        plażowa restauracyjka skąd kelnerzy Romy brali np. piwo jak miałes taka
        potrzebe . w Prawo od pomostu w kierunku -od miasta też oczywiście była plaża
        ale jakaś taka nie zagospodarowana .
        Więc gdzie teraz Roma ma plaze ?
        aha po stonie ulicy ale po przeciwnej Romie właściwie już na plaży stał
        budynek i to nawet duży budowali - czy już skonczyli i może wiesz co to
        jest .
        chyba jednak brak plaży to duże utrudnienie i obniża gwałtownie walory
        Romy -
        czy to tylko jednak chwilowo ?
        Jak sobie z tym radzisz ?
        deo
Inne wątki na temat:

Popularne wątki