pudellka 02.06.05, 13:58 11.08 wybieram sie do hurghady z eximem. czy mam sie obawiac zmiany terminu wylotu badz zmiany hotelu? czy poinformuja mnie o tym przed wylotem czy dopiwro na lotnisku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nikitaa1 Re: hurghada z eximem 02.06.05, 14:19 O to samo drżę, bo lecę z Eximem 16.08... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hopanka Re: hurghada z eximem IP: *.nbp.pl 02.06.05, 14:39 No to ja jestem trzci do kolekcji lecę 12-go z wrocławia do Sultan Beach i zaczynam mieć obawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elcia Re: hurghada z eximem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 15:12 Ja byłam z Eximem w Egipcie dwa razy(lipiec) i nie maiałam zmienionego hotelu, więc nie jest to jakaś reguła, ale wielu biurom zdarza się zmieniać. Mnie zmienili hotel jak byłam z Alfa Star (dwa dni przed wylotem), chociaż jeszcze klika dni wcześniej zapewniali, że moja rezerwacja jest potwierdzona. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eva2412 Re: hurghada z eximem IP: *.nat.renicom.pl 02.06.05, 15:49 W szczycie sezonu większość polskich biur ma kłopoty z hotelami. Przynajmniej tak było w 2004 roku. Byłam we wrześniu i na wstępie - na lotnisku / po lekturze forum/ zapytałam rezydentkę Eximu, czy mam wybrany przez siebie hotel, ale ta była zdziwina mioim pytaniem. Poprzednio będąc z Eximem też trafiłam do właściwego hotelu. Więc tu nie ma reguły. PS. Nie mam nic wspólnego z tym biurem, oprócz wyjazdów z nim. Więc proszę nie myśleć,że to reklama. Im też zdarzają sie wpadki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aneta Re: hurghada z eximem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.05, 18:14 W zeszłym roku byłam z Eximem i nikt nie miał problemów z hotelem. W tym roku lecę z Alfa Star i z niecierpliwością czekam co to będzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
neferett Re: hurghada z eximem 02.06.05, 20:20 Nam nie zmieniali hotelu. Co do terminu wylotu , Exim lata z AMC a jak pokazuje pare ostatnich przypadkow, opoznienia zdarzaja sie im dosc czesto w porownaniu do innych. Przewaznie informuja o opoznieniu dopiero na lotnisku , a w naszym przypadku dowiedzielismy sie o tym z komunikatu , kiedy bylismy juz po odprawie. Czekalismy na sali wylotow 5 czy 6 godz. , po czym nas wypuszczono ale bez bagazy. Osoby z poza Poznania dostaly hotel . Jesli wiec nie mieszkacie w miescie , z ktorego lecicie, radze do bagazu podrecznego spakowac sobie podstawowe kosmetyki, bielizne i koszulke na zmiane. Odpowiedz Link Zgłoś
sebasc Re: hurghada z eximem 02.06.05, 21:47 Ja byłem z Eximem w tamtym roku w Hurghadzie.Miałem lecieć 12 maja z Katowic , ale zmienili mi na 13 maja z Warszawy .Na szczęście zapewnili dojazd do Warszawy.Reszta bobytu bez niespodzianek.O zmianie poinformowali nas tydzień przed wyjazdem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muniek Re: hurghada z eximem IP: netsystem4.netsystem* / *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.05, 12:38 ja byłem z eximem i zmienili mi hotel na niszom kategorje wszystko się może zdarzyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hopanka Re: hurghada z eximem IP: 152.62.82.* 24.06.05, 11:33 Właśnie na forum dowiedziałem się że odwołano loty z wrocławia już zamieniłem na warszawę tak więc zamiast 12-go będę leciał 13-go .Pani w biurze w warszawie nic na temat zmian rozkładów lotów nie wiedziała. Ale kładę to na karb tego że warszawa nie interesuje się wrocławiem . A mój przypadek jest szczególny.Tak czy siak trzeba mieć oczy i uszy otwarte i monitorować sytuację Odpowiedz Link Zgłoś