Gość: Apsik IP: 213.77.27.* 10.06.05, 09:35 Halomy czy Amar Sina?? Na który mam się zdecydować?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: renia Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 09:52 Byłam i w jednym i w drugim i obydwa są bardzo fajne!Pierwszy raz jak byłam w Egipcie (4 lata temu) byłam w Amar Sinie i zakochalam sie w tym hotelu!Jak dla mnie to jest jednym z najfajniejszych ze wszystkich 3* hoteli w Sharm a troche ich znam.Jedyna wada tego hotelu jest to, ze znajduje sie daleko od centrum Naama Bay i nie ma darmowych busów hotelowych tym kierunku, a taksówki wychodzą dość drogo. Ale za to jest bardzo blisko do Fantazji Egipskiej, gdzie można się równie dobrze bawić jak w Naama i taniej i można też się bez trudu wybrać na Old Market. Pokoje są fajne, utrzymane w cudownej egipsjkiej atmosferze, czego nie znajdziesz w innych hotelach!Basen średni, jedzonko jak wszędzie, mi smakowało, a plaża mimo że oddalona(jest bezpłatny busik), jest najpiękniejszą w Sharm!Co do Halomy to hotelik ten jest dużo skromniejszy, ale za to w niezapomnianym miejscu bo na klifie w niemal samym centrum Naama bay. Kompiąc się w basenie masz widok na morze i cale centrum Sharm a jednocześnie masz cisze i spokój. Jedzenie dobre,basen troche większy niż w Amar Sinie i odsłonięty a nie zabudowany, plaża jest rozłożona na półkach skalnych na 2 piętrach klifu, a zejście do morza jest z pomostu (warto zabrać jakieś plastikowe butki do pływania). Ja byłam zachwycona i jednym i drugim hotelem! Musisz zadecydować co jest dla Ciebie ważniejsze, czy piękna plaża, ładniejsze pokoje to wtedy Amar Sina, czy trochę ładniejszy basen, skromne pokoje, ale za to piekne wuidoki i bliskość centrum wówczas Halomy. Jak będziesz miała jeszcze jakieś pyt to chętnie odpowiem!Moj mail grw@tlen.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apsik Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 16:21 ..bardzo dziękuję Reniu :) Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
zbeata70 Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? 10.06.05, 17:31 jeśli zdecydujesz się na Amar Sina a ewentualnie jedziesz przed 11 lipca to daj znać co teraz tam słychać :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sis Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.05, 13:11 to zależy co lubisz, mnie duża odległość amar siny od naama w niczym nie przeszkadzała, bo nie pojechałam tam żeby łazić po uliczce zapchanej ludźmi i jednakowymi sklepikami, cena taksówki zależy od tego ile wynegocjujesz :) amar sina ma przepiękną plażę i sam hotel niepowtarzalny klimat, w sam raz na romantyczny wyjazd, no i blisko do old marketu gdzie kupić można to samo co w naama tylko że taniej, ja gorąco polecam Odpowiedz Link Zgłoś
scorpio1956 Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? 10.06.05, 18:36 Gość portalu: sis napisał >amar sina ma przepiękną plażę i sam hotel niepowtarzalny klimat. Czy Amar Sina zmienił plażę?.Bo jak byłem 2lata temu to plaża była najgorsza jaka w życiu widziałem(Ta przy latarni Fanara).Fakt rafy bajeczne,ale plaża: jeden ścisk,i syf,leżaki w wodzie,smród grila,brak natrysków i W.C. Hotel faktycznie klimatyczny,urokliwy,niepowtarzalny.Ale ze względu na plażę nigdy tam nie wrócę.Chyba,że plażę zmienili ,dlatego pytam. Odpowiedz Link Zgłoś
puma1 Do scorpio 10.06.05, 18:50 Scorpio wczoraj wróciłam z Egiptu i umknał mi twój opis z ostatniego pobytu(obiecywałeś napisac) nie mogę go namierzyć na forum możesz mi podać link. Odpowiedz Link Zgłoś
scorpio1956 Re: Do scorpio 10.06.05, 20:45 puma1 napisał: > Scorpio wczoraj wróciłam z Egiptu i umknał mi twój opis z ostatniego > pobytu(obiecywałeś napisac) nie mogę go namierzyć na forum możesz mi podać link > . Podniosłem swój link : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=622&w=24642343Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egipt [...] IP: *.aster.pl 10.06.05, 14:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apsik Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.05, 16:21 jesteś .. właściwie brak mi słów :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egipt Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? IP: *.aster.pl 10.06.05, 16:21 skoro brak ci słów znaczy że jesteś głupi)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
geriatrixforte Re: Amar Sina?? Halomy?? Który wybrać???? 11.06.05, 01:32 Byłem 3maja w Halomy. Tam jest jedna rzecz której nie ma chyba żaden hotel - RAFA Jest poprostu super. Niestety jeśli ktoś nie umie pływać lub jest z małymi dziećmi to zostaje tylko basen ,bo tam jest ok.3m odrazu z brzegu(rafy dochodzą do samej skarpy). Jedzenie super ,czysto w pokojach (1$ załatwi pokaz origami z ręczników). Widoki z tej skarpy na całe Nama i zatokę. Ważna rzecz ,jak jest gorąco to bryza od morza pieknie chłodzi,wszedzie blisko. Moge pare zdjęć podesłać(paukopulos@wp.pl) Odpowiedz Link Zgłoś