Gość: nowy
IP: *.jgora.dialog.net.pl
07.10.05, 19:29
Wylatujemy w poniedziałek z Okęcia jednak nie jesteśmy mieszkańcami Warszawy
i musimy pozostawić samochód na parkingu przy lotnisku. Może orientujecie się
jakie to są koszty, a może znacie gdzieś w pobliżu parking, gdzie można
pozostawić samochód.