Dodaj do ulubionych

Aleksandria

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 21:37
Czy ktoś zna jakieś biuro organizujące imprezy pobytowe w Aleksandrii?
Obserwuj wątek
    • Gość: Katka Re: Aleksandria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.06, 14:13
      up...
    • Gość: Katka Re: Aleksandria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.06, 23:25
      up...
      • pc_maniac Re: Aleksandria 08.01.06, 23:31
        Aleksandria niestety nie jest zbyt popularnym miejscem wyjazdów turystycznych
        wogóle, nie tylko z polskich BP. Jeśli coś trafisz to najwyżej fakultet,
        pobytówki, jak interesuję się Egiptem od 3 lat - nie spotkałem.
        • Gość: Katka Re: Aleksandria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.06, 19:52
          Dzięki i tego się obawiałam, też nie widziałam nigdy pobytówki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka