Gość: Katka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 21:37 Czy ktoś zna jakieś biuro organizujące imprezy pobytowe w Aleksandrii? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pc_maniac Re: Aleksandria 08.01.06, 23:31 Aleksandria niestety nie jest zbyt popularnym miejscem wyjazdów turystycznych wogóle, nie tylko z polskich BP. Jeśli coś trafisz to najwyżej fakultet, pobytówki, jak interesuję się Egiptem od 3 lat - nie spotkałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katka Re: Aleksandria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.06, 19:52 Dzięki i tego się obawiałam, też nie widziałam nigdy pobytówki Odpowiedz Link Zgłoś