colin1974 24.11.07, 13:17 Czy ktoś z Was był może w tym hotelu bo bardzo mało opisów na polskich stronkach .Podobno dużym plusem jest brak ruskich i cudowna plaża -proszę o info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cameltravel Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 24.11.07, 16:13 Fajny hotel - ale w polsce zarezerwujesz jedynei te slabe pokoiki :) Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
colin1974 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 24.11.07, 19:16 Co to znaczy słabe pokoiki ??? Odpowiedz Link Zgłoś
kejcik87 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 10.01.08, 12:03 my tez sie wybieramy do egiptu i ten holel mi sie spodobal. a cos jeszcze proponujecie??jakis inny hotel?? jest co robic w tych okolicach??sa organzowanew jakies wycieczki ?? Odpowiedz Link Zgłoś
e-kasia79 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 12.01.08, 13:16 Witam! byłam w intercontinentalu we wrześniu 2007. Hotel jest naprawde wspaniały. Pokoje przestronne, ładnie i gustownie urządzone. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedzenie znakomite w ogromnym wyborze. Plaża dosyć duża, spokojna, leżaków nie brakuje. A co do ruskich to niestety muszę rozczarować moją poprzedniczkę - jest ich bardzo dużo, odnosiłam wrażenie że stanowią większość gości, za to polaków mało. Chętnie odpowiem na konkretne pytania. Odpowiedz Link Zgłoś
krzywawiewiora Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 20.01.08, 16:36 Witam! Jadę do Intercontinentalu za kilka dni. Po sprawdzeniu na stronie hotelu nadal nie jestem pewna czy w pokojach są czajnikido parzenia herbaty czy kawy, i czy dostęp do internetu jest w pokoju (jakiego typu-bezprzewodowy czy modem)? Będę wdzięczna za informację.Pozdrawiam. Małgorzata Odpowiedz Link Zgłoś
e-kasia79 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 20.01.08, 17:46 internet w pokoju jest na pewno, czajnika nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
e-karol2 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 24.01.08, 10:03 Kupiłem wyjazd do tego hotelu na wakacje dla 2 dorosłych plus dostawka z Tui.Interesuje mnie dosłownie wszystko o tym hotelu i okolicy.Pytanie do e-kasi jak wygląda okolica , czy można bezpiecznie poruszać sie poza hotelem,dokąd i po ile (o ile są) fakultety.Czy obsługa jest ok czy należy ich wspomagać napiwkami co jakiś czas.Mamy opcję all , dobrze zrobiłem że ją od razu kupiłem? Czy zadowolona byłaś z pokoju jaki miałaś?Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
e-kasia79 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 25.01.08, 22:23 1/ pokoje- chyba wszystkie pokoje są z widokiem na morze, nam trafił się taki z boku budynku, ale skrawek błekitu był widoczny :), miało to też dobre strony bo było cicho. wille mają swój mini basenik, jak się nie myle są tam 2 sypialnie salon, chyba 3 łazienki. pokoje w hotelu piękne, przestronne, fajnie urządzone, łazienki także bardzo przyjemne, klimatyzacja działała bez zarzutu. każdy pokój posiada duży balkon 2/ bardzo dobrze, że wykipiłeś all. ,my mieliśmy hb, i tak np jednego dnia kupiliśmy 2 cheesburgery, 2 porcje frytek, 2 piwa za bagatella 40usd, jeżeli chodzi o posiłki są naprawde smaczne w ogromnym wyborze, restauracja główna baaardzo przestronna, nie było żadnych problemów z miejscami, żadnych kolejek przy bufecie 3/ okolica to "zadupie" buduje się jednak piękna promenda wdłuż drogi głównej ale są tam oczywiście różne sklepy, także apteka 4/ taxi można zamówić z hotelu, na ulicy złapiecie ją także bez problemu dużo taniej (cen nie podam nie pamiętam). hotel w okolicach lotniska. 5/ plaża naprade świetna, długa, niestety żeby zobaczyć cuda podwodne trzeba odpłynąć stateczkiem dalej (można wynająć przy plaży) albo skusić się na Giftung (ja kupiłam u rezydenta Rainbowtours nie pamiętam też cen). 6/ dawałam codziennie 1 usd sprzątającemu, ale czy coś za to było więcej wątpie... w razie pytań służe pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e-karol2 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 26.01.08, 21:34 Dzięki za info.Pokój z widokiem na morze mamy kupiony ,miałem wątpliwości co do all,ponad 2 tys.więcej trzeba zapłacić.Ale ok powiedz czy było trochę naszych w tym hotelu ew.z jakich krajów turystów było najwięcej,i czy dziecku nie będzie się tam nudziło.W jakim języku można się najłatwiej porozumieć( poza egipskim oczywiście)Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za info. Odpowiedz Link Zgłoś
e-kasia79 Re: Intercontinental Resort w Hurghadzie ? 27.01.08, 13:30 Polaków (oczywiście oprócz tych z naszej wycieczki) zaobserwowałam tylko 2 pary. Najwięcej jest ruskich, ale dużo jest też włochów i hiszpanów. w hotel bez problemu można się porozumieć w języku angielskim. wydaje mi się, że słyszałam też jak ktoś rozmawiał z obsługą po rosyjsku. co do małej pociechy wydaje mi się że może być nudno, animacje bardzo kiepskie, jest stadnina koni i widzialam starsze dzieci jak jezdziły konno, poza tym nic. pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
gaga172 Re: Intercontinental Resort, pytanie do e-kasi79 29.01.08, 18:27 Witam A czy sa jakies zajęcia typu aerobik? A może jakaś dyskoteka na terenie osrodka? Do centrum jest daleko? Słyszałam, że są restauracje tematyczne, czy to są w ofercie ai, czy tam juz są odpłatne posiłki? A co z wycieczkami fakult., kupowałaś może na miejscu, czy w biurze? Przepraszam, że tak troszkę chaotycznie pytam, dziękuję z góry za odpowiedź, serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e-kasia79 Re: Intercontinental Resort, pytanie do e-kasi79 30.01.08, 21:36 witam! do centrum jest kawałek, jednak z intecontinetiala nie jechałam (znałam już wcześniej hurghade więc nie skorzystałam). są restauracje tematyczne, wiem że przy plaży jest restauracja rybna/świeże owoce morza, jednak nie korzystałam. są zajęcia typu aerobik, aquarobic też nie korzystałam, ale widziałam, że niewielka ilość ludzi bierze w nich udział. animatorka była rosjaninką i tylko swoich namawiała do zajęć. dla porównania obok w hiltonie były dużo ciekawsze a napewno liczniejsze animacje. wycieczki kupowałam w biurze. co do dyskoteki nie zauważyłam by była takowa. Odpowiedz Link Zgłoś
gaga172 Re: Intercontinental Resort, pytanie do e-kasi79 31.01.08, 13:26 Bardzo dziękuję. Zapytam jeszcze o wycieczki, czy w biurze jest taniej jak się wykupuje? Bo słyszałam, że na miejscu są jednak tańsze. A można wiedzieć z jakich wycieczek czy też innych atrakcji korzystałaś? Czy drugi raz też byś skorzystała z tego hotelu, czy raczej coś Ci nie odpowiadało? A jak spisywała się rezydentka, czy też rezydent? Lecę z TUI w kwietniu. Serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e-kasia79 Re: Intercontinental Resort, pytanie do e-kasi79 31.01.08, 20:01 witam, ciężko jest mi odpowiedzieć na Twoje pytania, gdyż w hotelu spędziłam tylko 4 dni. wcześniej byłam na rejsie po nilu oraz w kairze i kilku innych miejscach, więc ofertą wycieczek nie byłam zainteresowana. wybrałam się tylko na wyspę giftung (zdecydowanie polecam) wycieczkę wykupiłam u rezydenta, ale znajomi kupili tę wycieczkę w hurghadzie w biurze i była znacznie tańsza. nie rozglądałam się za takimi biurami ale z forum wiem, że jest ich duża ilość, że ceny mają zdecydowanie niższe a jakość obsługi niczym nie odbiega od tych wykupionych w Polsce. gratuluje wyboru hotelu jest na prawdę znakomity, myśle że nie pożałujesz, sama chętnie bym wróciła... Odpowiedz Link Zgłoś
gaga172 Pytanie do e-kasi79 07.02.08, 10:13 Witam Czy internet w pokoju jest płatny, może pamietasz ile kosztuje minuta, godzina? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś