Dodaj do ulubionych

Hurghanda - 16.09 - Exim

IP: *.u.mcnet.pl 22.08.03, 09:49
Czesc

Czy ktos sie wybiera z Eximu - 16.09 do Hurgandy, hotel Beirut??
Wlasnie wczoraj wykupilam wycieczke i mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok.

Aguska
Obserwuj wątek
    • Gość: turista Re: Hurghanda - 16.09 - Exim IP: 213.212.252.* 31.08.03, 11:44
      jestem teraz w hurgada.musisz sie przygotowac na to ze na lotnisku mogo cie
      powiadomic o zmianie hotelu,ale spoko oni majo w umowie zmiane hotelu na ta
      sama kategoria lub gwiazdke wyzej.mi tez zmienili hotel na ocean view i bylo
      super.ja z eximem jezdze od trzech lat, czasami byly male niedociagniecia, ale
      wszystko bylo i tak zgodne z warynkami umowy. wiec proponuje sie z nimi
      zapoznac , wtedy nie bedzie zadnych niespodzianek.pozdrawiam i zycze udanych
      wakacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka