Gość: Aguska IP: *.u.mcnet.pl 22.08.03, 09:49 Czesc Czy ktos sie wybiera z Eximu - 16.09 do Hurgandy, hotel Beirut?? Wlasnie wczoraj wykupilam wycieczke i mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok. Aguska Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: turista Re: Hurghanda - 16.09 - Exim IP: 213.212.252.* 31.08.03, 11:44 jestem teraz w hurgada.musisz sie przygotowac na to ze na lotnisku mogo cie powiadomic o zmianie hotelu,ale spoko oni majo w umowie zmiane hotelu na ta sama kategoria lub gwiazdke wyzej.mi tez zmienili hotel na ocean view i bylo super.ja z eximem jezdze od trzech lat, czasami byly male niedociagniecia, ale wszystko bylo i tak zgodne z warynkami umowy. wiec proponuje sie z nimi zapoznac , wtedy nie bedzie zadnych niespodzianek.pozdrawiam i zycze udanych wakacji Odpowiedz Link Zgłoś