elsalvador1 22.04.08, 16:37 ...z okolic Krakowa lub Katowic i ma miejsce wolne dla 1 osoby a byłby chętny zabrać?.Naprawdę pilne !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amon-re Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 23.04.08, 23:23 elsalvador1 napisał: > ...z okolic Krakowa lub Katowic i ma miejsce wolne dla 1 osoby a > byłby chętny zabrać?.Naprawdę pilne !!! Pilne to by było jakbyś jutro leciał Łosiu :-) Do zobaczenia w Abu Pubie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
elsalvador1 Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 24.04.08, 13:21 Hahaha,Łosiu to nie dla mnie tylko mojego siostrzeńca.A w Aby Pub'ie się policzymy ;-)))) hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
janusz.amir Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 24.04.08, 13:53 No to ja bym się chętnie z Tobą zabrał!! Ale mam jeden problem?? Do chwili obecnej nie mam sponsora na ten zlocik!! Oooooooo. to boli!! Pozdrawiam. Janusz Odpowiedz Link Zgłoś
cairo7 Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 24.04.08, 15:37 Amon...przecież Oni potrzebuja wize do WAWY...więc muszą wszystko wcześniej załatwić:) Janusz...Ewka ma cos ze spadów...prawie darmo,zadzwoń do niej:) Odpowiedz Link Zgłoś
janusz.amir Re: Cairo 24.04.08, 15:41 No i na to liczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Ewka ma do mnie wszystkie namiary!! CZEKAM!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś