Dodaj do ulubionych

Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawki...

22.04.08, 16:37
...z okolic Krakowa lub Katowic i ma miejsce wolne dla 1 osoby a
byłby chętny zabrać?.Naprawdę pilne !!!
Obserwuj wątek
    • amon-re Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 23.04.08, 23:23
      elsalvador1 napisał:

      > ...z okolic Krakowa lub Katowic i ma miejsce wolne dla 1 osoby a
      > byłby chętny zabrać?.Naprawdę pilne !!!

      Pilne to by było jakbyś jutro leciał Łosiu :-) Do zobaczenia w Abu
      Pubie :-)
      • elsalvador1 Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 24.04.08, 13:21
        Hahaha,Łosiu to nie dla mnie tylko mojego siostrzeńca.A w Aby Pub'ie
        się policzymy ;-)))) hihihi
        • janusz.amir Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 24.04.08, 13:53
          No to ja bym się chętnie z Tobą zabrał!!
          Ale mam jeden problem??
          Do chwili obecnej nie mam sponsora na ten zlocik!!
          Oooooooo. to boli!!
          Pozdrawiam.
          Janusz
          • cairo7 Re: Kto na zlocik majowy (01.05) dojeżdza do Wawk 24.04.08, 15:37
            Amon...przecież Oni potrzebuja wize do WAWY...więc muszą wszystko wcześniej
            załatwić:)
            Janusz...Ewka ma cos ze spadów...prawie darmo,zadzwoń do niej:)
            • janusz.amir Re: Cairo 24.04.08, 15:41
              No i na to liczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              A Ewka ma do mnie wszystkie namiary!!
              CZEKAM!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka