Dodaj do ulubionych

Problemy z odbiorem programów radiowych

16 lat temu
Piszę w imieniu mojej znajomej starszej pani, która głównie słucha
radia i od pewnego czasu ma z tym problemy. Ostztnio szczególnie
rano jak i po południu w swoim radioodbiorniku słyszy potworne szumy
i trzaski, które utrudniają jej słuchanie audycji. Co może byc tego
przyczyną? Radio jest sprawne. W jej bloku mieszkalnym ostatnio
wymienili sie lokatorzy. Po gruntownym remoncie i modernizacji
wprowadzili się młodzi ludzie. Czy przyczyną zakłuceń są może jakieś
urządzenia w ich mieszkaniu. Co to może być? Kto i w jaki sposób
moze jej udzielić pomocy, do kogo powinna się zgłosić?
Obserwuj wątek
    • jadwiga_r Re: Problemy z odbiorem programów radiowych 16 lat temu
      www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead01&news_cat_id=326&news_id=10&layout=9&page=text
      Powyżej masz adresy Delegatur Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
      Delegatury są urzędem państwowym i nie pobierają opłat za przyjazd na miejsce w celu ustalenia problemów z odbiorem radia.
      Wybierz Delegaturę w swoim województwie i napisz do nich pismo lub zadzwoń i dokładnie zapytaj, czy mogą pomoc w przedstawionym problemie i czy poniesiesz za to jakieś koszty.
      Napisz potem, czy pomogła interwencja w powyższym urzędzie.
      Gdy rozmawiałam z Delegaturą na swoim terenie, wyrazili chęć natychmiastowego przyjazdu na miejsce.
      • koza031 Re: Problemy z odbiorem programów radiowych 16 lat temu
        Dziękuję bardzo za informację, przekażę zaraz swojej znajomej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka