Dodaj do ulubionych

Odkurzacze Powermed

7 lat temu
Pomagam osobom które mają problemy ze zwrotem odkurzaczy Powermed w ustawowym terminie 10 dni od zakupu. Przypominam że od 25 grudnia termin ulega wydłużeniu do 14 dni.

Materiał o Powermed
Obserwuj wątek
    • cigam62 Re: Odkurzacze Powermed 6 lat temu
      proszę o kontakt mój numer tel. 602153989
      zakupiłam odkurzacz ,zestaw garnków i matę do masażu ( całość na kredyt , niestety bank odmówił kredytowania ( brak zdolność)) i teraz mam problem ze zwrotem ,nie minął jeszcze termin ustawowy 14 dni
      zarówno odkurzacz jak i garnki zostały już używane.Po rozmowie tel.z przedstawicielem ,stwierdził on ze jeżeli sprzęt był używany to nie można go zwrócić
    • Gość: tena09 Re:Pomóżcie co mam robić Odkurzacz Powermed IP: *.adsl.inetia.pl 6 lat temu
      Witam. 10 dni temu zakupiliśmy z meżem Powermeda.Oczywiście nas na prezentacjii oczarował.Pan prezenter bardzo miły sympatyczny prezentował nam go od godz 18,do 23-30 ,więc troche godzin,i nam wysprzątał mieszkanie.Byliśmy sprzecznie nastawieni na zakup ale zrobiliśmy to tylko dla strasznie chorujących dzieci.Poleciliśmy go czterem osobom znajomym i to właśnie że firma jest oszustwem wyszło od nich.Chcemy go oddać dzisiaj mija 10 dzień więc z rana wysłałam scan odstapienia od umowy do firmy ,oprócz tego jeszcze pocztą,Zadzwoniłam do gliwic do siedziby gdzie powiedziano mi że kierownictwo będzie dopiero we wtorek.Powiedzieli ze specjalna komisja sprawdzi to urzadzenie czy nie było uzytkowane,ale ja też nie mam pewności ze oni mi sprzedali nowe urządzenie poniewaz facet nie przynióśł tego w pudle tylko w zlotym jakimś worku.Skąd moge mieć pewność że nie używał tego na prezentacjach na których ludzie nie kupowali.Teraz mogą mi w ogóle nie oddać pieniadzy za to .Co mam robić? W dodatku facet ktory nam to sprzedał jak był miły na samym początku tak teraz cham jakich mało wypisuje bzdurne smsy .błagam co mam robić.to nie kosztowało 200 zł tylko daliśmy za to 4200 w dodatku jak usłyszałam że tam nie ma zadnych funkcjii do ozonowania i jonizacji to omal nie padłam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka