Dodaj do ulubionych

pralka Ardo

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21 lat temu
Od pewnego czasu zbiera sie woda w pojemniku na plyn do płukania, ostatnio
zaczęła się ta woda po pralce wylewać na zewnątrz. Dodam że pralka jest
otwierana do góry i raczej nie mogę wyciągnąć pojemników. Czy ktoś wie jaka
jest przyczyna tego i jak można to usunąć. Dzięki.
Obserwuj wątek
    • chani-nr1 Re: pralka Ardo 21 lat temu
      w palkach tej firmy to normalne. Jak na rogach zacznie pojawiać się rdza, to też
      się nie zdziw - sa małoodporne na wilgoć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka