Gość: Realm
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20 lat temu
Macie jakis sposob na to zeby pozbyc sie zapachu w lodowce? Lodowke myje 2
razy na miesiac. Kiedys kupowalam zapach do lodowki (cos takiego istnieje!)
ale to nie dziala skutecznie. Podobno cytryna wchlania zapachy... A moze
jakies inne rady?