Dodaj do ulubionych

Zapach w lodówce

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20 lat temu
Macie jakis sposob na to zeby pozbyc sie zapachu w lodowce? Lodowke myje 2
razy na miesiac. Kiedys kupowalam zapach do lodowki (cos takiego istnieje!)
ale to nie dziala skutecznie. Podobno cytryna wchlania zapachy... A moze
jakies inne rady?
Obserwuj wątek
    • Gość: eszi cytryna IP: *.ktm.net.pl 20 lat temu
      mycie nie zabije zapachu - ja rozkładam cytrynę w kilku miejscach - takie
      grubsze plasterki i mam z głowy...
      • f.l.y ...... 20 lat temu
        wodą z octem umyj lodówkę...

        a potem nasyp na spodek czy do małej miseczki, filiżanki trochę mielonej kawy..
        u mnie to skutkuje /wyczytałam w babskiej prasie/
    • szarlota123 Re: Zapach w lodówce 20 lat temu
      A ja wsypuje do literatki trochę kawy sypanej i jest ok
      pozd
      • f.l.y Re: Zapach w lodówce 20 lat temu
        szarlota123 napisała:

        > A ja wsypuje do literatki trochę kawy sypanej i jest ok
        > pozd

        ===

        no właśnie o tym piszę :)
        co ciekawe, na długo starcza... :)
    • Gość: Kate1972 Re: Zapach w lodówce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20 lat temu
      Sprawdzona metoda to połówka jabłka w lodówce :) 100% gwarancji, oczywiście co
      pewien czas należy połóweczkę wymieniać na świeżą/jędrną :) Ot cała filozofia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka