Dodaj do ulubionych

Do P. doktora

04.06.05, 14:37
Panie doktorze u mojego Szymka (8 miesięcy) od jakiegoś czasu obserwuje sapkę
mimo, że nosek ma systematycznie czyszczony. Dodam,że prawie cały czas ma na
buźce i cialku malą wysypkę (moj pediatra twierdzi ze nic nie widzi:),
która. Czasem wyskakuje jakaś szorstka plamka na dłoni lub w okolicach
kolanka. Gdy jescze karmilam piersią borykalismy się z krwią w kupie. Teraz
krwi juz długo niema ale kupy są brzydkie i cuchnące(Choc to chyba jest
związane z w prowadzaniem stałych pokarmów)Pytanie czy ta sapka moze byc
objawem alergii?
Wiem, że trudno radzić nie widząc dziecka, ale moze jakieś sugestie. Dziękuję
Obserwuj wątek
    • piotr-albrecht Re: Do P. doktora 06.06.05, 14:38
      Ta sapkazdecydowanie może i pewnie jest objawem alergii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka