Dodaj do ulubionych

Mleko jest bee

17.09.05, 11:15
Synek mój ma prawie sześć miesięcy, dwa tygodnie temu sam się odstawił od
piersi (generalnie fajnie, bo i tak miałam go po sześciu miesiącach
odzwyczajać od cycka), ale zrobił nam jeszcze lepszy numer - w ogóle nie chce
pić mleka. Wypróbowałam różne mieszanki, to nie kwestia rodzaju mleka, ale
mleka w ogóle. Próbuję podawać mu mleko przez sen, ale kiedy tylko się
przebudzi i poczuje mleko w buzi od razu ma odruch wymiotny. Kaszka mleczna
wchodzi mu z ogromnym trudem po każdej łyżeczce popijana herbatą. Jedyne co mu
smakuje to zupka jarzynowa, najlepiej z kurą :))))
Czym uzupełnić wapń? Jak przekonać go do mleka, czy też może dać spokój z
mlekiem?
Poradźcie pilsssssssssss
Obserwuj wątek
    • mamaemmy Re: Mleko jest bee 17.09.05, 11:25
      Witaj:)
      A może spróbuj mieszać mu mleko z zupką?Ja miałam dokładnie odwrotny problem,pytałam eksperta na forum karmienie butelką i dowiedziałam się,że tak mozna,zwłaszcza,że taka niechęć jest przeważnie chwilowa.I to się u nas sprawdziło.
      Pozdrawiam,
      danta
    • patkazet Re: Mleko jest bee 17.09.05, 12:10
      witaj, mnie w szostym miesiacu zaczelo po prostu brakowac pokarmu i tez bylam
      zmuszona dokarmiac synka sztucznym mlekiem. historia byla niestety podobna -
      Rysiek dostawal histerii przy kazdej probie karmienia mieszanka. kupilismy
      wwszystkie dostepne na naszym rynku mleka nastepne - na wszystkie reagowal tak
      samo... po niezliczonych probach, wyjatkiem okazal sie, podany niestety na
      koncu, Bebilon. dzis juz tylko raz dziennie dostaje moje mleko, a dwa razy
      Bebilon2 - wcina po 200 ml. polecam wiec - jest slodkie i nie smierdzi jak
      wiekszosc mieszanek. dodanie mleka do zupki, jak radzi mamaemmy, tez jest
      dobrym pomyslem. nmleko w tym wieku jest w dieie niezbedne, wiec nie mozesz z
      niego zrezygnowac. pozdrawiam, patka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka