kodam3
05.11.06, 21:30
Jeszcze niedawno Maja była prawdziwym żarłokiem.Zjadała wszystko,co
dostała.Mleko 200ml 3xdziennie,wieczorem Bebiko2GR,zupke 200 ml i owocki.Od
kilku dni zostawia spore ilości np.rano wypija 150ml,w południe/ok.13/nie
chce pić wcale, zupkę zostawia/zjada połowę tego co kiedyś/ i na noc też
zjada ok 150 ml.Dość dobrze zjada owoce,najczęściej kisielek z frutapurą.Nie
wiem,czy to normalne i trochę się martwię.Może wpływ ma na to
ząbkowanie,chociaż dwa już ma i te dwa ktore wyszły nie przeszkadzały jej
wcześniej w apetycie.Dodam też ,że raczkuje i to dość intensywnie-może to
jest ta przyczyna.Bardzo proszę o radę.