andziakutno
08.11.06, 11:52
Moja 4-miesięczna córcia nie bardzo chce jeść, wcale nie domaga się mleka,
miedzy karmieniem robi bardzo długie przerwy co 5 a nawet co 6 godzin, wypija
wtedy 150 a czasami i 180 ml mleczka. Noc przesypia, wyliczyłam, że na dobę
wypija ok. 600 ml. Czy nic jej nie będzie? Czy 4-miesięcznemu dziecku
wystarczy, że pije mleko 4 razy w ciągu doby. Dodam, że niechętnie pije też
herbatkę.