Dodaj do ulubionych

problem z karmieniem

08.11.06, 11:52
Moja 4-miesięczna córcia nie bardzo chce jeść, wcale nie domaga się mleka,
miedzy karmieniem robi bardzo długie przerwy co 5 a nawet co 6 godzin, wypija
wtedy 150 a czasami i 180 ml mleczka. Noc przesypia, wyliczyłam, że na dobę
wypija ok. 600 ml. Czy nic jej nie będzie? Czy 4-miesięcznemu dziecku
wystarczy, że pije mleko 4 razy w ciągu doby. Dodam, że niechętnie pije też
herbatkę.
Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: problem z karmieniem 08.11.06, 21:02
      Witam,
      schematy na 5 miesiąć zycia zakłądają 4 posiłki mleczne po ok 180 ml +
      przetwory owocowe + przetwory warzywne ( zupka).
      czy maluch ma juz rozszerzoną dietę ?
      Indywidualne potrzeby dziecka moga byc mniejsze niż podają schematy.
      Ważne ,żeby córeczka była spokojna ,pogodna i by przybywała na wadze zgodnie z
      normami ( można to sprawdzać na siatce centylowej).
      Dlatego powinni Państwo okresowo ważyc córeczkę i kontolowac jej stan zdrowia u
      pediatry.
      Jesli spadek łaknienia jest Państwa zdaniem bardzo istotny,to dla spokoju ducha
      mozna jeszcze zrobic badanie ogólne moczu
      Pozdrawiam
      • andziakutno Re: problem z karmieniem 08.11.06, 21:33
        Bardzo dziękuję. Stopniowo rozszerzam jej dietę, teraz podaję jabłuszko. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka