martolinaa77
04.06.07, 13:59
Moja córeczka ma skończone 6 miesięcy. Jest dwa tygodnie po operacji wargi
podniebienia. Od czasu operacji nie chce jeść mleka. Je bebilon pepti 2 ze
względu na koli, które mineły dopiero w 4 miesiącu. Przed operacją próbowałam
przejść na bebilon ha ale ból brzuszka ponowił się. Początkowo myślałam, że
niechęć do mleka jest to spowodowane bólem po zabiegu. Ale teraz widzę, że
ona nie chce jeść mleka. Nie wiem jak ułożyć jej karmienie, żeby nie było za
mało. Przed operacją jadła 4 razy mleczko po 150 ml i zupke z marchewki i
ziemniaka tez 150. Nie mogła jeść owocków i pić soczków, gdyż szczypały ją w
nosek. Jadła też kleik kukurydziany i kaszke. Teraz mam problem dosłownie
wcisnąć jej 120ml. Też je 4 razy mleko zagęszczane kleikiem lub kaszką i
zupkę. Ale wydaje mi się to o wiele za mało a i tak część wypluwa. Zupka jej
bardzo smakuje i chętnie ją je. Wprowadziłam jej już ponownie jabłuszko.
Jeśli do kleiku dodam troszeczke to też chętnie je. Pani doktor proszę o rade
jak ustawić jej menu, żeby zjadałą porcje kalorycznie takie jak powinna.
Córeczka waży teraz 6,9 przy wadze urodzeniowej 3,800.