Dodaj do ulubionych

Pytanie do Pani Doktor -Zyrtec

21.11.07, 08:59
Moja dziewięciomiesięczna córeczka miała anginę po niej został jej ciężki
oddech taka sapka lekarz zapisał nam jeszcze zyrtec po 5 kropelek wieczorem
ale nie powiedział jak długo to podawać bardzo proszę o podanie ile czasu
powinnam podawać dziecku ten lek .Dodam jeszcze ,że dziecko ma alergię na
białko mleka krowiego
Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: Pytanie do Pani Doktor -Zyrtec 22.11.07, 22:12
      Witam,
      Trudno okreslic czas dawkowania bez badania
      dziecka i znajomosci całej sytuacji,ale sadzę,ze
      conajmniej 10 dni a maksymalnie miesiac - wtedy
      warto sie udac na kontrolę lekarską i ustalic czy
      jest koniecznośc dalszego podawania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka