aniah.mamakrzysia
06.12.03, 18:42
Witajcie!
Od trzech dni karmię mojego synka(za parę dni pół roku)butelką.
W związku z tym mam do was parę pytań.
Jak często i czym poicie swoje dzieci? Ja daje Nutramigan i na razie herbatkę
Bobofen.Nie wiem czy powinnam dawać małemu pić po każdym karmieniu? Przy
piersi to było wiadomo,że za każdym razem się napił,a teraz rudno mi się
przestawić.
Jeszcze jedno-ile mieszanek dziennie piją wasze półroczne maluchy? a jak w
nocy? Mój synek ostatniej nocy wypił 3*150 ml.Zastanawiam się czy to nie za
dużo?
Pozdrawiam,Ania