Dodaj do ulubionych

Parę pytań!

06.12.03, 18:42
Witajcie!
Od trzech dni karmię mojego synka(za parę dni pół roku)butelką.
W związku z tym mam do was parę pytań.
Jak często i czym poicie swoje dzieci? Ja daje Nutramigan i na razie herbatkę
Bobofen.Nie wiem czy powinnam dawać małemu pić po każdym karmieniu? Przy
piersi to było wiadomo,że za każdym razem się napił,a teraz rudno mi się
przestawić.
Jeszcze jedno-ile mieszanek dziennie piją wasze półroczne maluchy? a jak w
nocy? Mój synek ostatniej nocy wypił 3*150 ml.Zastanawiam się czy to nie za
dużo?
Pozdrawiam,Ania
Obserwuj wątek
    • doroy1 Re: Parę pytań! 07.12.03, 11:26
      Witaj!!
      Moja Karola (dzis mija pół roku od urodzenia) w nocy juz nie jada. W dzięn to
      daje na żądanie mleczka, przewaznie jest tak ze je rano o 7- 150 ml, około 11-
      160 ml, okolo 13-14 jemy zupke i około 17-18 180 ml mleczka, a po kapieli, my
      kapiemy póxno bo o 22 dostaje mleczko z kaszka około 200 ml, herbatke podaje do
      zupki, my pijemy na przeziebienie żeby wzocnic organizm, albo HIPPA z malin i
      dzikiej róży.
      Pozdrawiam i życze wytrwałosci
      Dorota

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka