19.12.08, 20:56
wielkiego transportu nowości do czytania, książek na każdej
gałązeczce na choince
życzy
Pmisiek smile

pl.youtube.com/watch?v=C1ORdRhozy4&feature=related
Obserwuj wątek
    • jk3377 dziekujemy i wzajemnie:)))))))))))) 19.12.08, 21:00

      • llidkao Re: dziekujemy i wzajemnie:)))))))))))) 20.12.08, 06:33
        I ja się przyłączę do życzeń: mnóstwa ciekawych książek, stałego ich dopływu,
        rozciągliwej biblioteki domowej i nieustających pomysłów(a głównie:gdzie te
        skarby pomieścić) oraz mnóstwa czasu na ich (książek) pochłanianie!
        A oprócz tego: miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiego
        Sylwestra i zdrowia, zdrowia, zdrowia...!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka