pmisiek_kosmaty 19.12.08, 20:56 wielkiego transportu nowości do czytania, książek na każdej gałązeczce na choince życzy Pmisiek pl.youtube.com/watch?v=C1ORdRhozy4&feature=related Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
llidkao Re: dziekujemy i wzajemnie:)))))))))))) 20.12.08, 06:33 I ja się przyłączę do życzeń: mnóstwa ciekawych książek, stałego ich dopływu, rozciągliwej biblioteki domowej i nieustających pomysłów(a głównie:gdzie te skarby pomieścić) oraz mnóstwa czasu na ich (książek) pochłanianie! A oprócz tego: miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiego Sylwestra i zdrowia, zdrowia, zdrowia...! Odpowiedz Link