Dodaj do ulubionych

oszust Girzyński

IP: 195.85.209.* 03.06.04, 19:24
Dokąd zmierza nasza młoda demokracja, gdy na jej stery czyhają populiści i
szarlatani polityczni. Wydawać by się mogło, że prym w czarnej magii
omamiania tłumów wiedzie wiadoma partia cudaków, jednakże ku mojemu
wielkiemu zdziwieniu listę kandydatów do PE w woj. Kuj. – Pom rzekomo
praworządnej partii Prawo i Sprawiedliwość otwiera znana mi osoba z czasów
naszych studiów – Zbigniew Girzyński.
Studiowałem razem z nim, mieszkaliśmy przez jakiś czas w tym samym akademiku
i chyba dość dobrze poznałem ta osobę, o której napiszę kilka słów.
Po pierwsze, żeby być politykiem, przedstawicielem określonej grupy ludzi,
trzeba rozumieć tę grupę, identyfikować się z nimi, a Zbyszek....założę się o
całą ropę Iraku, że jest cały czas osobą nie lubiana przez najbliższe
otoczenie – sąsiadów, studentów, wykładowców, tak było na studiach nasz
bohater nie miał żadnych kolegów, nikt go nigdzie nie zapraszał, w akademiku
większość osób się z niego naśmiewała, poza oczywiście kilkoma ideowcami jak
on. Mówimy o ideałach to może zapytamy Zbyszka czym różni się od
nienawidzonych przez siebie komunistów, oni byli za PRL teraz są za
demokracją, zaś Zbyszek był zajadłym wrogiem Unii Europejskiej, a jest jej
gorącym zwolennikiem. Czy nasz bohater zaprzeczy, że był inicjatorem
założenia frakcji narodowej w NZS UMK, której to główną ideą było podważanie
traktatu z Mastrich, czy też może zaprzeczy, że był prelegentem (w czasach
gdy jeszcze nie było PiS) na spotkaniach Młodzieży Wszechpolskiej – teraz
młodzieżówki LPR, gdzie razem z Romanem Girtychem wygłaszali anty europejskie
przemówienia. Wspomniałem o NZS-ie tam też nikt go nie lubił, i chyba nawet
musiał zrezygnować z członkostwa w tej organizacji, jednakże w tym czasie
nasz bohater zwąchał się z niejakim Banszakiem.
W czasie studiów i z tego co słyszałem teraz pernamentnie Zbyszka prześladują
Żydzi, są wszędzie, cały rząd to Żydzi, prezydent nazywa się Sztolcman.
Każdego kogo nie lubił lub komu się powiodło w życiu Girzyński nazywa Żydem i
chyba w to wierzy. Gazetę Wyborczą nazywa Żydowem, zaś osoby ją czytające
to „pejsiaki”.
Trochę się rozpisałem ale jak zobaczyłem, że Girzyński kandyduje z pierwszego
miejsca przy ostatnio dobrych notowaniach PiS to mnie krew zalała, bo
gorszych kandydatów pod względem uczciwości politycznej nie ma nawet na
liście cudaków. Szanuję PiS i życzę im wszystkiego najlepszego, wprowadzenia
deputowanego z Kuj – Pom do PE, jednakże na miłość boską nie Girzyńskiego.
Obserwuj wątek
    • Gość: ds Re: oszust Girzyński IP: *.dip.t-dialin.net 03.06.04, 21:28
      i to cie dziwi, bylo przywyknac....odkad powstala solidarnosc ciagle to samo,
      innych sie potepia, wskazuje palcem a samemu pcha sie na stolek i robi to samo
      albo jeszcze z b.spotegowana moca-byle zdazyc napchac w torbe. Bylo
      kumoterstwo, poplecznictwo?bylo i co- teraz jest jeszcze gorzej, ba mamy mafie
      i to w pelnym tego slowa znaczeniu. Reka reke myje dalej i tak mydli ze piana
      zalewa cala prawde.Przyjrzyj sie co wyprawia sie w rzadzie-istne jaja,wstyd na
      caly swiat.Posel jedzie do rosji spotkac sie z faszystami i twierdzi ze on nie
      tego...a jego partia-partia zlodziei i oszustow , a jakie ma poparcie...polska
      stoi na glowie i sa tacy co umieja to wykozystac, wazne ze ustawia siebie i
      swoich, myslisz ze oni mysla o malym kowalskim?.......to sie mylisz .Prawo
      dzungli jest tym co sie teraz liczy.....niestety..
    • Gość: anty Re: oszust Girzyński IP: 81.210.32.* 03.06.04, 21:34
      To nie nasz chełmiński Girzyński, sprawdziłem - www.girzynski.pl :):):) zapewne twórczość rywala z listy albo przyjaciela który wyleciał po pierwszej sesji i zazdrości mu tytułu dr. Nie warto komentować...
    • Gość: dex Re: oszust Girzyński IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 09.06.04, 19:32

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka