Dodaj do ulubionych

Kim jest a

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 10:30
Co to za kretyn o nicku ""ktory zadaje sobie tyle trudu żeby zrobić
zamieszanie na tym i tak juz pokręconym forum.
Obserwuj wątek
    • Gość: miszcz Re: Kim jest a IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 21:40
      "a" jest wielkim frajerem
      • Gość: aaa Re: Kim jest a IP: 81.210.32.* 03.04.05, 23:08
        sam jestes frajerem !!!!
        widocznie mam powody zeby robic to co robie.
        jezeli www.gazeta.pl nie usówa postów to trzeba sobie inaczej radzić
        nara
        • Gość: do a Re: Kim jest a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 08:19
          Sam jestes kretynem nieuku ,za otrografę sie lepiej weż a nie za cenzurę
          baranie jeden,""usówa"he he -analfabeta pouczać tu nas będzie.....
          • Gość: anty 'a' [...] IP: 81.210.32.* 05.04.05, 17:40
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: :) Re: Kim jest a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.05, 20:31
              Tak myślę sobie, a co wam tak właściwie przeszkadza ten ,,a''? Owszem, pisze
              prawie wszędzie literkę -a , bo tak mu się podoba :P. A wy nic nie powinniście
              sobie z tego robić. Widocznie lubi to, co czyni . :) A i może kiedyś się tym
              znudzi....
              • Gość: gosc Re: Kim jest a IP: *.dip.t-dialin.net 05.04.05, 20:48
                lepiej niech sobie pisze to a-podpisuje sie tez a wiec latwo wyloeic i ominac
                jego wpisy-niz te bluznierstwa jakie przewijaja na tym forum, nawet w tym
                temacie-to bardziej denerwuje i obraza
                • giti Re: Kim jest a 23.04.05, 17:38
                  Na pewno a jest przed b, a to już jakiś trop
                  • Gość: a Re: Kim jest a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.05, 22:12
                    jesteś blisko - kombinuj dalej aaaaaaaaaaaa
                    • giti Re: Kim jest a 24.04.05, 20:37
                      Uśmiałem się:) Bo Cię jeszcze polubie? Albo zostane x?
    • Gość: a@A Re: Kim jest a IP: *.hq.culm.net / *.culm.net 24.04.05, 21:14
      nowy lepszy a :) wszystko dzięki ewolucji...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka