Gość: niuni IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.08, 19:09 jak wam podobają się wesela w centrum wymiany młodzieży? jak to tam wogóle wygląda? piszcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj