Dodaj do ulubionych

HYMN UE-ZSRR

IP: *.adsl.inetia.pl 27.10.11, 21:32
Hymn (przyszłego?) ZSRE

Niezłomny jest związek
republik unijnych,
Angela na setki złączyła je lat.
By lud mógł żyć wolny
od macek mafijnych
Komisja się trudzi!
Komisarz to chwat!

Chwa-ała ci, Unio,
tworze swobody!
Wolności tyś rubież,
przednia straż!
Urzędnik cię wielbi,
stary czy młody.
Tyś drogą zwycięstwa,
jedyny szlak nasz!

Podatki rozdęte, budżety napięte,
fotele i stołki przez kumpli zajęte.
Choć ciężka jest praca
i każdy to wie,
że kawior w Brukseli
nie co dzień się je!

Chwa-ała ci, Unio,
tworze swobody!
Wolności tyś rubież,
przednia straż!
Urzędnik cię wielbi,
stary czy młody.
Tyś drogą zwycięstwa,
jedyny szlak nasz!

Okrzepła nam armia
w codziennym mozole.
Narody zmieciemy,
zetrzemy ich ślad!
W Brukseli stanowim
o losach pokoleń,
my sławą okryjem
nasz nowy Kraj Rad!
Chwa-ała ci, Unio,
tworze swobody!
Wolności tyś rubież,
przednia straż!
Urzędnik cię wielbi,
stary czy młody.
Tyś drogą zwycięstwa,
jedyny szlak nasz!
Obserwuj wątek
    • Gość: ffffffffbfhg Re: HYMN UE-ZSRR IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.10.11, 22:00
      bardzo ładne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka