Gość: marioss
IP: *.olsztyn.vectranet.pl
09.02.13, 13:03
Idiotyzm do potęgi,nie da się żyć w tym Olsztynie.Jak dwoje ludzi po konsultacjach z dwustoma osobami może decydować o prawach 170 tysięcznego miasta.Olsztyn to nie np.Holandia gdzie jest o wiele cieplejszy klimat,u nas ciepło jest 3 miesiące w roku ,ścieżki rowerowe stoją puste,czy ktoś przeliczał ile rowerów przejeżdża w ciągu godziny ścieżką rowerową np.na ul. Artyleryjskiej.Niech Biedziuk z Artczakiem kupi sobie samochód to może zwiedzi troszkę Europy i zobaczy jaki jest tam klimat a jaki w Polsce,jakie tam są rozwiązania komunikacyjne,i zadadzą sobie pytanie czy mieszkaniec Dobrego Miasta,Biskupca czy miejscowości ościennych przyjedzie do amfiteatru rowerem.Czy ci Panowie z pozostałą bandą (ok.200 osób)zdaje sobie sprawę ile kosztuje bilet MPK, jeśli rodzina 4 osobowa będzie jechała autobusem z jedną przesiadką to wyda na bilet ok.24 złote w jedną stronę,czy ich na to stać?. Dosyć tego krytynizmu,czas tych palantów odsunąć od zabierania głosu.