samtron6
25.08.06, 21:49
mam pytanie do forumowiczów.Jestem osobą niepełnosprawną,poruszam się na
wózku.Mieszkam i pracuję w Warszawie.Pochodzę z warmińsko-mazurskiego i
baaardzo rzadko przyjeżdżam w rodzinne strony.Przyznam,że powodem jest brak
możliwości przemieszczenia się(nie mam samochodu, a PKP i PKS nie
przewidziało w swojej ofercie przewozu osób niepełnosprawnych.Pociąg=podróż
obok kibla).Czy mogłabym liczyć na pomoc w tym zakresie.Chodzi o podróż z
Olsztyna-Warszawa/Warszawa-Olsztyn.
Pozdrawiam.