IP: *.iweb.pl 22.03.03, 20:38
czy Kisiel to Adam J.? Jeśli tak, to chodziłam z nim do klasy w podstawówce...
Obserwuj wątek
    • mika_1 Re: do angeli 23.03.03, 00:28
      Sylaba!!! Juz wczoraj wymysliłam kim jesteś! Ja chodziłam z Tobą do klasy w ogólniaku:)
      Pozdrawiam, Mika:)
      • angela-rt Re: do angeli 23.03.03, 01:51
        Chyba jednak nie bo Mika chodziłas do B a Sylabka do D--kombinujmy dalej:)
        • mika_1 Re: do angeli 24.03.03, 20:31
          Masz rację, Angi - ale już wczoraj się połapałam i jak widzę dobrze!:)
          Pozdrawiam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka