Gość: sylaba IP: *.iweb.pl 22.03.03, 20:38 czy Kisiel to Adam J.? Jeśli tak, to chodziłam z nim do klasy w podstawówce... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika_1 Re: do angeli 23.03.03, 00:28 Sylaba!!! Juz wczoraj wymysliłam kim jesteś! Ja chodziłam z Tobą do klasy w ogólniaku:) Pozdrawiam, Mika:) Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: do angeli 23.03.03, 01:51 Chyba jednak nie bo Mika chodziłas do B a Sylabka do D--kombinujmy dalej:) Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: do angeli 24.03.03, 20:31 Masz rację, Angi - ale już wczoraj się połapałam i jak widzę dobrze!:) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś