Dodaj do ulubionych

tanie spanie

IP: *.aster.pl 23.02.07, 21:33
Wybieram się do Olsztyna. Będę potrzebował się gdzieś przespać. Gdzie można
tanio załatwić nocleg?
Obserwuj wątek
    • Gość: xxl Re: tanie spanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 19:56
      tu się niczego nie dowiesz bo jak o coś pytasz to mówią abyś czytał na
      przystankach ogłoszenia ,dziwne forum.
    • Gość: szukacz Re: tanie spanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 20:02
      Może tu?
      www.uwm.edu.pl/zak/cennik.htm
    • deodyma Re: tanie spanie 24.02.07, 21:08
      w hotelu pod Wysoką Bramą.
      • Gość: 13g3 Re: tanie spanie IP: *.aster.pl 24.02.07, 22:07
        Dziękuje za informacje.Ale ubogo u was jeśli chodzi o noclegi.Pozdrowienia dla
        wszystkich Olsztynian.
        • Gość: Martusia Re: tanie spanie IP: 88.156.63.* 25.02.07, 09:58
          Dzięki za pozdrowienia ale Olsztynianie śpią raczej nie w publicznych
          noclegowniach/czytaj we własnych łóżkach/ i dlatego nie znają cen/ja też nie/.
          • Gość: F Re: tanie spanie IP: *.olsztyn.mm.pl 25.02.07, 10:36
            na dworcu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka