Dodaj do ulubionych

BMW Olsztyn

03.09.07, 13:12
Wszystkich posiadaczy samochodów bardzo gorąco zapraszamy do
odwiedzania strony

WWW.BMW-SPORT.PL

Chcemy założyć olsztyński klub BMW wszystko prowadzi ku temu, żeby
cel został zrealizowany. Do szczęścia brakuje tylko was!
Pierwszy SPOT odbył 01.09.2007 na parkingu Carrefour, jeżeli
mielibyście ochotę spotkać się z innymi posiadaczami BMW śmiało
piszcie na forum, adres j.w w dziale Spoty & zloty.
Liczymy na was !

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: (gość portalu) Re: BMW Olsztyn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.07, 14:33
      Bóg Mnie Wzywa...
    • Gość: (gość portalu) Re: BMW Olsztyn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.07, 14:41
      Bandit Motor Wagen

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka