jcvd1bmw
03.09.07, 13:12
Wszystkich posiadaczy samochodów bardzo gorąco zapraszamy do
odwiedzania strony
WWW.BMW-SPORT.PL
Chcemy założyć olsztyński klub BMW wszystko prowadzi ku temu, żeby
cel został zrealizowany. Do szczęścia brakuje tylko was!
Pierwszy SPOT odbył 01.09.2007 na parkingu Carrefour, jeżeli
mielibyście ochotę spotkać się z innymi posiadaczami BMW śmiało
piszcie na forum, adres j.w w dziale Spoty & zloty.
Liczymy na was !
Pozdrawiam