28.10.08, 22:01
papierosa ...
Ohh jak dobrze :)
Obserwuj wątek
    • funny_game Re: Zapalam 28.10.08, 22:05
      No :F
      Ech, dópa, ide na balkon, a trzymałam sie od chyba 13.00.
      • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:07
        funny_game napisała:

        > No :F
        > Ech, dópa, ide na balkon, a trzymałam sie od chyba 13.00.
        >

        A ja od poltora roku kurwa :/
        • funny_game Re: Zapalam 28.10.08, 22:24
          Ech, kurwa...
    • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:07
      Ja dziś tylko jednego spaliłam.
      Skusiłaś mnie cholero :D
      • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:11
        thank_you napisała:

        > Ja dziś tylko jednego spaliłam.
        > Skusiłaś mnie cholero :D

        Ja? :D
        • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:12
          Tak, tym wątkiem :D Naszła mnie nieodparta ochota na zapalenie papieroska, pysznego, miętowego...ach
          • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:14
            thank_you napisała:

            > Tak, tym wątkiem :D Naszła mnie nieodparta ochota na zapalenie papieroska, pysz
            > nego, miętowego...ach

            Ja mam mietowe - wpadaj :D
            • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:18
              No i ja mam :D Trzeba się kiedyś na papieroska złapać..ewentualnie na coś ciekawszego :D
              • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:20
                thank_you napisała:

                > No i ja mam :D Trzeba się kiedyś na papieroska złapać..ewentualnie na coś cieka
                > wszego :D

                Znaczy na co? :D
                • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:23
                  Tak publicznie mam się przyznawać? :-)))
                  • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:25
                    thank_you napisała:

                    > Tak publicznie mam się przyznawać? :-)))

                    Sure :) Przeciez tu sami swoi :)
                    • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:28
                      eee, ja prawo studiuję :D Nie mogę się przyznawać do takich...ekhm... rzeczy:D
                      • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:33
                        thank_you napisała:

                        > eee, ja prawo studiuję :D Nie mogę się przyznawać do takich...ekhm... rzeczy:D

                        Dajesz dziewczyno dajesz :)
                        Ja resocjalizacje skonczylam - zrozumiem :)
                        • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:35
                          Problem w tym, czy prokurator to zrozumie :D
                          • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:36
                            thank_you napisała:

                            > Problem w tym, czy prokurator to zrozumie :D

                            Osz fak, tego juz nie wiem :D
                            • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:39
                              Się na gadulcu odezwij :D
                              • tora83 Re: Zapalam 28.10.08, 22:41
                                thank_you napisała:

                                > Się na gadulcu odezwij :D

                                Odbierz @
                                • thank_you Re: Zapalam 28.10.08, 22:46
                                  Poszło:)
    • myshorrek Re: Zapalam 28.10.08, 22:08
      ja tez jaram. marlborasa. ;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka