g.r.a.f.z.e.r.o 17.06.09, 23:37 Jaki instrument(MUZYCZNY) jest jest waszym zdaniem najseksowniejszy? Ale biorąc pod uwagę brzmienie i możliwości a nie fakt że np gitarzyści są ładniejsi od członków sekcji rytmicznej, zwanych potocznie perkusistami. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i.nes Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:40 g.r.a.f.z.e.r.o napisał: > ładniejsi od członków no to akurat zależy :D Odpowiedz Link
cookie_monsterzyca Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:40 Saksofon! A niektórzy perkusisty fajne so ;) Odpowiedz Link
bertrada Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:40 Stawiam na fortepian. Można na nim położyć gołego striptizera. ;P Odpowiedz Link
baba_krk Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:41 No to jeśli nie powinnam wybrać ani perkusji, ani gitary, to napiszę że skrzypce :D Odpowiedz Link
palya Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:47 fortepian...cudnie wyrabia zwinne paluszki:) Odpowiedz Link
baba_krk Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:48 o Ty spryciulo :P Odpowiedz Link
2szarozielone Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:50 Eeeej, perkusiści, jak wykazały badania, mają lepszą kondycję od zawodowych piłkarzy - i fajne ramiona :) Członkowie seksji rytmicznej, zwani powszechnie basistami, sex appealem często przewyższają gitarzystów. A co do instrumentów... Nooo... Gitara jest falliczna, męska i nieokiełznana :) Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:51 Skoncentrujcie się :) Nie ma gitarzystów, ani perkusistów, ani nagich stripteaserów-pianistów. Jest sam instrument, i to słyszany w radiu! Bo na żywo to by pewnie obój wygrał bo nie dość długi i gruby to jeszcze sękaty. Który będzie najseksowniejszy? Odpowiedz Link
i.nes Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:52 skup się, z kobietami rozmawiasz! my myślimy inaczej :] Odpowiedz Link
justysialek Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:54 HARFAAAAA!!!!! ;DDD Odpowiedz Link
baba_krk Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:56 Jak nie ma perkusistów, to wybieram opcję, że na żywo to najseksowniejszy jest dźwięk HD :) Odpowiedz Link
justysialek Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 17.06.09, 23:59 a tak na serio to albo wiolonczela albo saksofon... nie mogę się zdecydować... dla mnie ogólnie muzyka instrumentalna jest bardzo seksowna: takie plemienne bębny np - od razu mam ochotę wyskoczyć z majtek i poskakać wokół ogniska ;D Odpowiedz Link
heart_of_ice Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 00:13 Wiolonczela:) Pauli -- Świat jest zbudowany z czterech elementów: Ziemi, Powietrza, Wody i Ognia. To fakt dobrze znany (...) a także błędny. Istnieje również piąty element, zwany ogólnie Niespodzianką. [T.P] Odpowiedz Link
niski.oktan Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:16 g.r.a.f.z.e.r.o napisał: > Bo na żywo to by pewnie obój wygrał > bo nie dość długi i gruby to jeszcze sękaty. Który będzie najseksowniejszy? Fagot, chłopczyku. Fagot. :D Odpowiedz Link
wesoly.profanator Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 00:15 Seksofon Odpowiedz Link
g.r.a.f.z.e.r.o Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 00:20 Wiolonczela, saksofon, perkusja, nawet harfa i fortepian. Kurcze, chyba trzeba będzie zrezygnować z lekcji akordeonu... Odpowiedz Link
i.nes Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 00:25 halo! a moja gitara zaraz na początku? boszsz Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:23 Jesu! akordeon jest kompletnie nieseksowny!!!!!!!!!!!!! To takie ..... ruskie :( Odpowiedz Link
thank_you Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 00:23 Perkusja i bas. Nadaje rytm :D Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:24 Słuchaj - czy my jakos nadajemy do siebie??? :)))) - popatrz na czas :D Odpowiedz Link
thank_you Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:27 Że niby przeznaczenie? :D Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:30 Tak coś się mi kiwa po głowie. :) - ale tak naprawdę to przyszłam gasić kompa :) I jak zwykle muszę jeszcze okami przelecieć :) Odpowiedz Link
thank_you Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:34 Szkoda, że tylko okiem :D Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:36 No TOBIE tego nie zrobię! :D Ale popatrzeć to bym chyba mogła :) Odpowiedz Link
thank_you Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:42 Nie jestem ekshibicjonistką! Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 07:42 Oj, szkoda - jest na kogo patrzeć :DDDDDD Odpowiedz Link
thank_you Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 15:04 Zrobię dla Ciebie wyjątek :D Odpowiedz Link
keltoi Bas. 18.06.09, 00:31 Ale się nie sugerujcie, ja mam od dzieciństwa zboczenie na basistów. I tak wiecie, przez przeniesienie.. ;) Odpowiedz Link
forumowicz_pospolity Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:27 klarnetu jeszcze nie było to dam;) Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:28 klarnet nie jest seksowny: cienki, długi i piszczący. Nie nie nie :) Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:28 ps. wręcz antyteza seksowności :) Odpowiedz Link
thank_you Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:30 Nie dalej jak wczoraj rozmawiałam o tym z pewną uroczą foremką :D Odpowiedz Link
thank_you Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:33 Że cienki, długi i piszczący - nie nie nie :D Odpowiedz Link
forumowicz_pospolity Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:33 gapuchna napisała: > klarnet nie jest seksowny: cienki, długi i piszczący. Nie nie nie :) a klarnet jakiego ja lubie słuchac, abstrahuje od drugorzednych walorów wizualnych, jest seksowny, inaczej moze mowiac: ciepło urokliwy polecam np koncercik Mozarta na ten instrument, wykorzystany chyba w "Pozegnaniu z Afryką" Odpowiedz Link
gapuchna Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:37 Z innych stron podchodzimy do tematu. Ty nastrojowo, ja technicznie. Odpowiedz Link
llatarnik Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 01:58 Czego to się człowiek może dowiedzieć o gustach muzycznych Forumek. A ja zawsze myślałem, że to mój instrument jest najseksowniejszy... Odpowiedz Link
qw994 Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 08:12 Zdecydowanie wiolonczela! Bo ma kształt bioder i trzyma się się między nogami :) Odpowiedz Link
funny_game Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 09:27 Cymbałki, bo do nich są pałki i trójkąt. Jest mnóstwo, wulkan seksu jest, w tym, jak w 45 minutowym dziele raz na te 45 minut ospała obsługa trójkąta robi jedno dyńńńń! Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 09:37 Ale jazda, zacząłem sobie wyobrażać przeróżne instrumenty i dochodzę do wniosku, że żaden z nich nie kojarzy mi się z kobietą a co dopiero z seksapilem. Właśnie zacząłem sobie zdawać sprawę z tego, że muzyka jest dla mnie aseksualna, hmm, tego się po sobie nie spodziewałem. Odpowiedz Link
razzmatazzy Re: Jaki instrument jest jest najseksowniejszy? 18.06.09, 15:05 Kontrabas, zdecydowanie... Odpowiedz Link