lucek94
13.07.04, 08:56
Zwracam się do mieszkańców Ursynowa z apelem o przyłączenie się do wspólnej
walki przeciwko chamstwu i terrorystom. Sprawa dotyczy spółdzielni "Osiedle
Kabaty". Zapraszam na wątek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
f=11115&w=14135904
Zbulwersowana, Lucyna