Dodaj do ulubionych

pizzeria w wesolej centrum

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 16:52
podobno ma powstać pizzeria na ul. 1 Praskiego Pułku w miejscu
zlokwidowanego "szmateksu". Wie ktos cos o tym?
Obserwuj wątek
    • Gość: To prawda Re: pizzeria w wesolej centrum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.06, 10:36
      Wczoraj wieczorem rozmawialem z wlascicilami, ktorzy koncza tam remont, z okien
      mojego domu na Milej wypatrzylem murek wznisiony z bylym szmateksie i poszedlem
      z Burkiem na rekonsans. Rzeczywiscie bedzie pizzeria z prawdziwym piecem, za
      tym murkiem wlasnie. Otwarcie planuj sie na najblizszy tydzien, ale nie jest to
      jeszcze pewne w 100%. Wlasciciele-malzenstwo /ok.45 l./ wydali mi sie bardzo
      mili, na poziomie, sa spoza Wesolej, zapraszali serdcznie, rowniez z dziecmi,
      lokal bedzie bez alkoholu i bez mozliwosci palenia tytoniu. KK
    • Gość: gosc Re: pizzeria w wesolej centrum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 16:57
      pizza bardzo dobra, to mało powiedziane przepyszna!!! spróbowaliśmy z mężem juz
      czterech rodzajów i za kazdym razem bylismy zadowoleni. mysle ze to strzał w
      dziesiatke (pomysł i miejsce) ceny nie wygórowane, mozna zjesc na miejscu lub
      na wynos, póki co jeszcze nie dowożą ale jesli interes sie rozkreci pomysla i o
      tym, pizzeria faktycznie czynna jest krótko bo do 20 a w poniedziałki jest
      zamkniete. mnie osobiscie bardziej smakuje tutaj pizza niz w starej miłosnej.
        • pizzanostra Re: pizzeria w wesolej centrum 30.12.06, 01:42
          Dziękujemy za wszystkie dobre opinie. Cieszymy się, że nasza pizza Państwu
          smakuje i obiecujemy, że będziemy starać się, by była coraz lepsza. Wierzymy,
          że jest to możliwe, bo ciągle poszukujemy jak najlepszych do niej składników.
          Mamy też nadzieję, że uda się nam poszerzyć ofertę...

Naszą ambicją jest oferowanie pizzy włoskiej w jak najprzystępniejszej cenie.
          Proponujemy pizze tylko w rozmiarze 32 cm, w cenach od 14 (Margherita) do 20
          zł. Najwięcej jest propozycji po 16-18 zł. Wszystkie pizze są na cienkim
          cieście. Nie dajemy do nich żadnych dodatkowych sosów, a zwłaszcza ketchupu,
          tak samo jak nie nie robi się tego we Włoszech. Pizza włoska nie jest sucha,
          ponieważ ciasto zostaje pokryte odpowiednią ilością przyprawionego sosu
          pomidorowego.

Sprzedajemy też pizze na porcje - ćwiartki i połówki.

Jeśli chodzi o godziny otwarcia, będziemy dążyć do przedłużenia pracy. Na
          początek w niektóre szczególne dni.

Pierwszą okazją będzie najbliższa niedziela - ostatni dzień roku. By wyjść
          naprzeciw oczekiwaniom, postanowiliśmy w Sylwestra pracować, dopóki będą chętni
          na pizzę. A więc mamy nadzieję, że do późna...:)

Joanna i Marek Krukowscy
            • panga7 Re: Moi drodzy sąsiedzi! 02.01.07, 10:54
              Witam . W końcu dotarliśmy spróbowaliśmy i polecamy . Dobrze że w Centrum
              Wesołej powstał taki lokal bo bardzo go brakowało . Właścicielom życzymy
              powodzenia i rozszerzenia działalności. Pizza bardzo smaczna .
              • Gość: Agata Tylko sie nie denerwojcie, robcie swoje tzn PIZZE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 12:26
                Bardzo potrzebny i mily w wymowie watek, obawiam sie jednak, ze zwyczajem
                niektorych agresywnych forumowiczow zaraz ktos napisze, ze nie wolno sie tu
                reklamowac, ze sobie nie zyczy, zeby tu ktos zapraszal, pisal o swojej
                dzialalnosci, nie daj Boze wyciagnie jakies bzdurne argumenty, glownie z
                zawiscie, jak pies ogrodnika, ktory sam nie zje i drugiemu nieda. Pisze o tym,
                bo nowi wlasciciele pizzerii, skadinad przemili, zapewne o takich atakach nawet
                nie wiedza, wiec sie ich nie spodziewaja, ale zapewne wiedza, ze zyja, jak my
                wszyscy w polskim piekielku, co ja mowie w piekle, gdzie jeden drugiego gotow
                utopic w lyzce wody, szczegolnie kiedy temu drugiemu cos sie w zyciu udalo, a
                umieszczenie linku do "dziesieciu wspanialych" moze tylko zwielokrotnic agresje
                i tak juz agresywnych gosci. Wiec TYLKO SIE NIE ZDENERWUJCIE!! ZIGNORUJCIE te
                ataki, jesli sie pojawia, NIE REAGUJCIE. Robcie dalej to, co do Was nalezy i co
                umiecie robic dobrze, w tym przypadku naprawde WYSMIENITA PIZZE!!
                • Gość: moonia Re: Tylko sie nie denerwojcie, robcie swoje tzn P IP: 217.17.32.* 04.01.07, 23:45
                  eeee, Agata, co się tak nakręciłaś? Ostygnij trochę. Ja jestem pod wrażeniem
                  umiejętności i wiedzy pana Marka i baaardzo się cieszę, że ma nowy, fajny i
                  ciekawy pomysł na życie. Nie jest to absolutnie żaden atak. I bardzo proszę
                  przemiłych forumowiczów o zignorowanie wypowiedzi Agaty.

A Pana Marka bardzo przepraszam jeśli poczuł się urażony, ale wymowa mojego
                  wpisu nie miała być taka jak przedstawiono powyżej. Trzymam kciuki za pizzerię.
                • pizzanostra Re: Tylko sie nie denerwojcie, robcie swoje tzn P 05.01.07, 13:33
                  Cóż, jak na razie nikt nas za łamanie netykiety karać nie che, choć po prawdzie
                  mamy poczucie, że trochę wykroczyliśmy poza jej reguły.
                  Z tym, ze sądzimy, że zabranie głosu w tym wątku było naszym obowiązkiem.
                  Dopiero powtórzenie informacji w watku dodatkowym uważamy za pewne
                  przekroczenie norm, ale jakoś - chyba z powodu późnej pory - wydało się nam, że
                  warto powtórzyć tę wiadomość, bo ktoś zainteresowany może nie spojrzeć do wątku
                  starego. Nie pomyślelismy, że taka informacja jest przeciez także reklamą.
                  Niech częściowym chociaż usprawiedliwieniem będzie dla nas fakt, że była to
                  jedyna reklama, jaką do tej pory gdziekolwiek zamieściliśmy.

Chcielibysmy prosić wszystkich tu obecnych o odrobinę cierpliwości, jeśli mimo
                  wszystko będziemy próbowali w tym wątku zamieszczać pewne informacje o zmianach
                  w naszej działalności. Nie potrwa to długo, bo rozpoczęliśmy prace na rzecz
                  stworzenia swojej strony internetowej. Tymczasem zdecydowalismy się spróbować
                  przedłużyć godziny otwarcia, na początek w dwa dni tygodnia - piątek i sobotę -
                  do godziny 22.

Cieszymy się niezwykle z dobrych ocen, które tu uzyskujemy. Przy niektórych
                  musimy się wręcz rumienić!

Marek Krukowski
      • pizzanostra Re: pizzeria w wesolej centrum 13.02.07, 23:03
        Gość portalu: Przemek napisał(a):

> Dobrze, że pizzernia ma swoją stronę internrtową, szkoda tylko, że jest >
        > zupełnie nie czytelna (np składniki pizzy)

To w dużej mierze prawda. Tylko "zupełnie" niezupełnie, bo coś tam jednak
        widać. Doszliśmy do wniosku, że lepiej wstawić tymczasem obrazek niż całkiem
        nic. Chcemy z pomocą Chłopców z Teksasu zrobić normalną stronę. Ale Chłopcy z
        Teksasu są jacy są. Robia tylko to co chcą. A więc i kiedy chcą...
      • pizzanostra Re: pizzeria w wesolej centrum 20.02.07, 09:23
        > Pizza dość niezła, ale oliwki w pizzy z pestkami to nieporozumienie.

E tam. Oliwka bez pestki w goracym piecu więdnie,wysycha i traci smak, jest
        mniej ciekawa smakowo niż zimna. W rozgrzanej oliwce z pestką wzbierają soki i
        staje się ona bardziej aromatyczna i smaczniejsza od zimnej.

Ja sam byłem zwolennikiem sprzedawanani bez pestek i tłumaczyłem żonie, że
        Polacy się nie poznają na różnicy smaku, bo będą zbyt zszokowani obecnością
        pestki. Jednak ta różnica smaku jest tak wyraźna, że zaraz po pierwszej próbie
        ustąpiłem i nawet złoszczę się, że ona ustąpiła mi i nadal wprowadza oliwki bez
        pestek (na ogół jeden kolor ma z pestką, drugi bez).

Sprzedajemy pizzę robioną na wzór włoski nie amerykański, więc najważniejszym
        naszym celem jest smak pizzy i nie chcemy rezygnować z jego jakości nawet za
        cenę narażenia się przyzwyczajeniom klientów wychowanych na tradycjach pizy
        amerykańskiej.

A kuchnia włoska pełna jest takich nieporozumień - dają w niej na przykład
        makarony zmieszane z sosem zawierającym małże w muszlach.
      • dankaszklanka Re: pizzeria w wesolej centrum 21.02.07, 11:21
        Drogi smakoszu, pizza nasza wesołowska jest super, oczywiście dla tego komu
        taka właśnie odpowiada. Nikt Ci nie karze jej jadać. My, jej zagorzali
        wielbiciele będziemy ją pałaszować razem z pestkami.
        A co do dyskusji to od tego jest forum coby gadać, również z karmicielami
        naszymi.
      • Gość: paganini Re: pizzeria w wesolej centrum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 15:53
        Jeśli już jesteśmy przy radach, to ja mam radę dla Pana Smakosza: naucz się Pan
        krytyki i skończ z krytykanctwem bo wstyd. Rozumiem, że coś może być dla Pana
        zaskoczeniem czy nowością i może się to Panu nie podobać ale trzeba umieć o tym
        mówić czy pisać, zwłaszcza jeśli chce się robić wrażenie "bywałego w
        świecie".Odrobinę KULTURY!
        A wracając do pestek w oliwkach to wielokrotnie we Włoszech spotkałem sie z
        takim zjawiskiem. Przyznam, że za pierwszym razem też byłem zszokowany, ale
        różnica w smaku rekompensuje niewygodę.
        Z wyrazami szacunku: paganini
    • Gość: janek Re: pizzeria w wesolej centrum IP: *.cs.net.pl 27.02.07, 16:11
      Re: pizzeria w wesolej centrum IP: *.cs.net.pl
      Gość: smakosz 20.02.07, 15:28 + odpowiedz

Wielokrotnie jadłem we Włoszech pizze z oliwkami i nigdy nie były to oliwki z
      pestkami. Natomiast zawsze była dodatkowa oliwa do polewania pizzy, wszaa pizza
      jest sucha jak wiór.
      Rada dla pizzerni - rubcie dobrą pizzę, a nie dyskutujcie o tym.

Zgadz się pizza tak sucha, że niejadalna, NIEPOLECAM
          • Gość: Sarna Pierogi w Warszawie, ale i w Wesołej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 22:34
            W Al. Jerozolimskich vis a vis PAP-u pierogi bardzo dobre, a omasta do nich
            jeszcze lepsza, wystroj na medal i obsluga. Rodzajow ze 1oo, ale ruskie
            bezkonkurencyjne.

Ale gdyby komu bylo za daleko do Centrum stolicy, lub byl bardzo glodny tu, u
            nas, to spokojnie moze na pierogi, wlasnie ruskie, wpasc do tego wyszynku przy
            stacji, co to sie Klimat nazywa, byle by w dzien, bo wieczorem to tam troche
            nieciekawie.
            • Gość: Agata Re: pizza wegetarianska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.07, 08:52
              Moim zdaniem polowa proponowanych w tej pizzerii pizz jest wegetarianska, jesli
              zaden przepis nie bedzie Ci odpowiadal zawsze mozesz zamowic PIZZA NOSTRA gdzie
              samemu sie ja komponuje i problem z glowy. Poza tym gospodarze sa na tyle
              otwarci, ze mozesz cos oryginalnego zaproponowac i tez Ci zrobia. Kazda pizza
              jest tam przeciez przygotowywana na oczach klienta, ze skladnikow , ktore leza
              tuz obok, wiec hulaj dusza.
              • mareg1980 Re: pizza wegetarianska 29.05.07, 14:31
                moim zdaniem pizza niezla, cienkie ciasto, smaczne i swieze skladniki
                oliwki jednak moim zdaniem sa lepsze krojone, znajduja sie na wiekszej
                powierzchni pizzy i dzieki temu mozna poczuc ich smak... a tak na 1 kawalku
                znajduje sie zazwyczaj 1 gora 2 oliwki z pestka i ich smak nie jest przez to
                barszo wyczuwalny... no i ta pestka na ktora trzeba uwazac..
                uwazam takze, ze ceny pizzy sa troszeczke za duze... 2-3 zl w dol wygladalo by
                lepiej(moze poza margherita), no ale podobno za jakosc sie placi...
                ogolnie wrazenia pozytywne - co do jakosci pizzy nie mam zastrzezen

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka