pc1311
03.07.08, 10:49
Witam
Czy ktoś próbował interweniować w sprawie wyścigów często teraz latem
odbywających się na ulicy Rosoła? Silnik ścigaczy chodzą jak młynki do kawy
tylko że kilka skal głośniej. Czy policja w ogóle przyjmie takie zgłoszenie?
Pozdrawiam
T