Gość: jarek Jakim prawem ini jeszcze instnieją??!! IP: *.adsl.inetia.pl 07.08.13, 11:15 Nie szanują paczek. Nie dbają o klienta. Nie uznają reklamacji za zniszczone (zmasakrowane) paczki !!!! Narażają na straty. Zrażają klientów swoim nastawieniem, zachowaniem i tym w jakim stanie dojeżdża paczka, mimo iż jest ona naprawdę pancernie zapakowana. NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED NIEPRZYJEMNOŚCIAMI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krys_marek Wyłudzają pieniądze IP: *.warszawa.vectranet.pl 12.09.13, 19:32 Informują ,że była próba doręczenia ( byłem w domu o godzinie w której rzekomo był kurier) i że będzie kurier w dniu następnym w godz. 12 -15 byłem o godz. 13 45 oczywiście kuriera nie było. W rozmowie telef. z firmą GLS dowiedziałem się ,że albo odbiorę sam (21 km do odziału w obie strony ) albo zapłaci nadawca 10 zł. za 3 próbę dostarczenia paczki.Jednym słowem wyłudzanie kasy, albo przejażdzka 21 km.S K A N D A L. Odpowiedz Link Zgłoś
wiesekwladca Re: "Kurierzy traktują klientów, jakby nie byli d 20.09.13, 10:14 Kurierzy nie przejmują się, bo wiedzą że czekasz na paczkę i że Ci na tym zależy. Trzeba składać skargi i tyle. Ostatnio w sieci spotkałem się z www.viakantor.pl, w przeciwieństwie do kurierów obsługa jest niewiarygodnie szybka. transackje przeszły w mgnieniu oka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brak Re: "Kurierzy traktują klientów, jakby nie byli d IP: *.gch.net.pl 25.09.13, 12:54 Jaśnie wielmożny Kurier GLS zadzwonił i poinformował kiedy być bo on będzie. Powiedziałem że niestety nie będzie mnie w domu wtedy a do pracy nie mogę zamawiać (firma się nie zgadza) nawet mi nie powiedział że jest możliwość zostawienia paczki u sąsiada czy w punkcie z którym współpracują na co z radością bym się zgodził. ... Tylko mi rzucił że będę sobie jeździć do miasta X po paczke... Arogancja, chamstwo, syf. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skaut78 Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.30.55.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.09.13, 04:57 Jacy wszyscy biedni. Najlepiej żeby kurier klękał przed Wami. Oni naprawdę ciężko pracują. Zamawiajcie paczke do pracy, do rodziców, sąsiadki która cały dzień jest w domu. Jest tyle możliwości. Ale najlepiej jest narzekać. Ja jestem zadowolony z ich usług, trzeba być choć trochę elastycznym i wyrozumiałym. A jak macie podejście że za zapłacone dwie dychy za przesyłke, kurier przyniesie ją w zębach i co do minuty jak wielmożni Państwo będą w domu to wasz problem. A co do porannego dzwonienia, wyciszcie telefon wieczorkiem i kimajcie do południa, kto Wam zabroni. Odpowiedz Link Zgłoś
i.vi Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu 16.10.13, 21:18 Mały artykuł o tym jak kurierzy traktują klientów... MASAKRA zdjeciazmiejsczdarzennagoraco.ct8.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gini Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.120.c73.petrotel.pl 28.10.13, 12:41 Mam teź problem kurier nie zostawił awizo i nie poinformował że paczkę moge odebrać w ciągu 9 dni w punkcie gsl. mysle że czas aby dostawcy zmienili swoja firme kurierską,jest taki duzy wybór.A kurierzy w tej firmie są bezkarni.oczywiście nie wszyscy,miałam do czynienia z wieloma często zamawiam przez internet młodzi ludzie są bardziej mili i operatywni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poszkodowana Zginione paczki IP: *.opera-mini.net 17.11.13, 16:25 Nie wiem co robić, czy są jakieś szanse na odnalezienie mojej własności? Wysłałam 2 paczki (firmą GLS) 50kg i 30kg polska-irlandia i obie zostały uznane za zaginione. Jedna z nich została uszkodzona w Niemczech, w zwiazku z czym cofnięto ją do Polski i ślad się urywa. Druga zagineła w Wielkiej Brytanii. Nikt nie umie powiedzieć co się z nimi stało. Podają mi różne powody zaginięcia paczek a to brak kodu, niewyraźny adres, utylizacja z powodu uszkodzeń, złe przesortowanie itd. Każą pisać reklamację ale na pieniądzach mi nie zależy, chcę tylko zwrotu moich paczek nie ważne w jakim są stanie fizycznym. NIC MI NIE ZREKOMPENSUJE STRAT!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.abc-komputer.poznan.pl 26.11.13, 20:02 K...! Ten pajac w Kaliszu jawnie ze mnie zakpił dziś! Kto korzysta z tej firmy jeszcze to osioł! Masz się z roboty zwolnić i czekać na jaśnie pana! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asienka Uwaga kradną!! IP: *.brhm-bam-3.adsl.virginm.net 06.12.13, 18:11 Ostrzegam przed tą firmą. Kradną!!!!!!! Zostawiają paczki u sąsiadów, nie wpisują nawet nazwiska odbiorcy na awizo. Żenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŻonaKuriera A weźcie się *****! IP: *.CNet2.Gawex.PL 10.12.13, 20:50 Tak,tak,tak...kurierzy są beznadziejni :/- bzdura ! Mój mąż jest kurierem, i nie jest kolorowo... Jak i dla niego tak i dla naszej rodziny...(mamy córkę roczną). Zacznę od początku mąż musi być o 6 ponieważ tankowanie i mycie samochodów. Następnie przyjeżdża tir z paczkami gdzieś po 7 a drugi po 2 godzinach czyli gdzieś około 9 czasami nawet dopiero o 10 (zwłaszcza w zime, wiadomo złe warunki na drogach, a to wypadek czy coś). Kurier załadowuje busa (gdzie jeszcze musi posegregować żeby wiedział gdzie szukać i poskanować). Jest gdzieś tych paczek na co dzień ponad 100, przed świętami więcej. Stopów ( to ilość miejsc do których zawozi paczki) jest od 80 do ponad 100. I ma na głowie całe duże miasto i wszystkie wioski wokół. I on wyjeżdża z magazynu po 10 gdzie w tym mieście jest po 11 (nie mówiąc że po drodze ma jeszcze pare wiosek gdzie oddaje paczki). I teraz tak, musi wszystkie odbiory porobić do 15 gdzie jeszcze musi dostarczyć paczki do 15 zwłaszcza firm i osobom któzy chcą do 15 lub nawet wcześniej bo potem pracują na drugą zmianę. ledwo się wyrabia i to już jest zły i zestresowany bo klienci marudzą, karzą czekać, a to kasy nie mają bo zapomnieli o paczce i chodzą po sąsiadach pożyczać ( to też już leci czas kurierowi). A dzwoni mąż często( to albo ktoś nie odbiera albo wysyła smsa o której będzie w domu) tak to można się spokojnie dogadać tylko trzeba grzecznie(mój wujek też jest kurierem i ma to samo podejście). I potem wioski i zjeżdża na magazyn o 22 lub 23. Tam się rozlicza wypakowuje paczki,skanuje znowu i dopiero do domu. Córka potrafi w ogóle nie widywać taty a ja podam mu obiad i spać. Pozwole sobie jeszcze dopisać że mąż nie ma czasu nawet kanapki zjeść w pracy i przez cały dzień jeździ głodny bo natarczywi klienci którzy wymagają aby był o tej czy innej godzinie! A on nie ma jak być w 5 miejscach na raz. Często jest tak że nawet krzyczą na niego żeby paczke podwieźć do pracy bo w domu kogoś nie ma. A w tej okolicy gdzie jest praca już dawno był( bo robi sobie po kolei). A on nie musi! NIE MUSI! ponieważ był w miejscu na który adres została wysłana paczka! I jeżeli kogoś nie ma w domu...peszek! I tym bardziej nie idzie na rękę jeżeli ktoś wobec niego jest paskudny! Jest też tak że jak ktoś poprosi, bo zależy mu na paczce koniecznie dzisiaj to się zgadza. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. I tyle... nie wiecie jak to jest a wymagacie...I do tego nie ma płacone jak w innych firmach kurierskich że np.2-3 zł za paczke tylko ma stałą pensję. Gdzie powinien więcej zarabiać. Ale już mniejsza. Wiec są czasem tacy kurierzy że olewają swoją pracę i pyskują. Ale mój mąż nie ma takiego wrednego charakteru i żałuję! Bo wszyscy z pretensjami a on i tak idzie często na rękę. I jeszcze jedno, ja wiem, rozumiem że niektórzy się denerwują. Ale zastanówcie się...postawcie się na takiego miejscu...10 ludzi chce aby był o tej samej godzinie, na sam dojazd do różnych wiosek poświęca nawet po pół godziny oddaje tylko jedną paczkę i wraca znów na miasto to już ma godzine zawaloną, dalej...jak tak pyskujecie do takiego kuriera to się zastanówcie czy aby faktycznie dzisiaj nie ma za dużo paczek nie wie już gdzie ma jechać żeby się wyrobić a jeszcze musi was słuchać...to też CZŁOWIEK! i ma uczucia... i jak wydzwania jakaś wredna baba z pretensjami o 24 bo on był chwilę przed 15 a ona wraca po 15 to aż się żyć odechciewa! A jeszcze jak ktoś złoży skargę to ochrzan od pracodawcy! Mój mąż już jest wykończony fizycznie i psychicznie... i tak wiem wiem...zaraz ktoś napisze żeby zmienił prace jak mu sie nie podoba... tylko akurat są takie czasy i akurat mieszkamy w takim mieście że roboty nie ma ( i codziennie mąż szuka innej pracy) poza tym mamy córkę i mieszkanie które też trzeba za coś utrzymać. Więc próbuje znosić tą pracę ze względu na dziecko, inaczej już dawno by się zwolnił bo ma dosyć (i ja też) takich gburów jak wy(ci którzy narzekają). Sama nie raz płakałam jak widziałam męża tak zmarnowanego(psychicznie). Na samą myśl mam ochotę takiemu gburowi walnąć. W ogóle serca nie macie...Tak niektórzy pracują po 12 albo i więcej ale bierzcie pod uwagę że kierowca ma ograniczenia w prowadzeniu samochodu a i tak się ich nie trzyma i potem dziwne że wypadki...bo ludzie są zmęczeni...po całym dniu na nogach,wchodzenia po schodach z paczkami i kontaktu z marudnymi klientami mają dosyć! PS: co do problemów z paczkami że są na magazynie, to wina często albo wysyłającego bo źle coś wpisał na adresie wysyłki albo firmy kurierskiej po prostu. Kurier tylko doręcza i jest odpowiedzialny za paczki które ma na pace. Tyle ode mnie i wiem rozpisałam się :D ale ponosi mnie akurat w tej sprawie :D Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŻonaKuriera Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.CNet2.Gawex.PL 10.12.13, 20:58 A co do brudnych rąk...nawet nie wiecie jak paczki się brudzą w tirach ;/ ale chamskość ! Myślicie że oni się nie pocą jak biegają z waszymi zasranymi paczkami? jak noszą takie paczki brudne bo są w końcu na pace jak nie w tirze to potem w busie to będzie czyściutki? Weźcie się leczcie! Sami wymagacie kultury a chamy z was że głowa boli...Cikawe czy wy też tacy sprawni w swoich pracach i się wyrabiacie...;/ Jesteście normalnie jedną wielką szelmą ! :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaa Re: Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w dom IP: *.pikonet.pl 12.12.13, 13:50 oj oszołomie, oszołomie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaa Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.pikonet.pl 12.12.13, 13:49 Co za oszołom obsługuje klientów w Chrzanowie? Zwolnić debila bez możliwości podjęcia pracy i zostawić go bez środków do życia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.nplay.net.pl 18.12.13, 20:50 Kurierzy są oszustami i tyle.Trzy razy napisali mi smsa że byli chociarz siedziałem w domu na dupie i czekałem jak idiota w terminie który mi wyznaczyli.Podobnie było z moimi przyjaciółmi.Jestem z Lublina.To co robią to skandal.NIE WYSYŁAJCIE PACZEK PRZEZ GLS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wacek beznadziejny gls IP: *.nplay.net.pl 18.12.13, 21:42 Błagam zróbcie coś z tym gls. Jest beznadziejny i wkurzający.Nie dostarczają paczek.Przesyłają sms że nie ma nikogo w domu.Czekam po 5r godz.Dzennie i dostaje sms że nie ma mnie w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti32 uwaga złodziej pracują w GLS IP: *.b-ras2.lmk.limerick.eircom.net 01.01.14, 12:54 witam nadawałem paczke do irlandi przed śweintami i firma która zabierła to GLs i wsadziłem do paczki komputer i numer jest taki ze zniknoł uwaga sa złodziej nie nadawac przez ta firme zaklejili rog paczki nalepka gls jak by sie nic nie stało wiec odradzam jakiś h... mam dostep do rentgena i kradnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Sieć GLS IP: *.play-internet.pl 28.01.14, 17:51 Opinia dotyczy sieci GLS. Przesyłka nadana 24 stycznia 2014 w autoryzowanym punkcie odbioru GLS w Pabianicach (MOBI-NET, Piękna 17). Numer przesyłki 29849520213. Jestem odbiorcą, mam kopię dokumentu nadania. 28 stycznia 2014 r. - numeru przesyłki nie ma systemie, firm MOBI-NET cały dzień nie odbiera telefonów, Pani na infolinii GLs twierdzi, że sam sobie jestem winien, a informacji o nierzetelnym partnerze GSL nie chce przyjąć. Nie chce też podać telefonu do przełożonego - twierdzi, że jak przełożony będzie chciał się czegoś dowiedzieć, to sobie odsłucha nagrane rozmowy telefoniczne. Brawo, brawo, brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
xylewandowski Re: "Kurierzy traktują klientów, jakby nie byli d 01.02.14, 21:41 Ostatnio to standard. Do mnie to kurier dzwoni o mówi, że jak mnie nie ma w domu, to czy może u sąsiada zostawić :) masakra jakaś z nimi jest, ale z drugiej strony też warto ich rozumieć - prywaciarze takie normy im śrubują, że chłopaki ledwo na zakrętach wyrabiają, a nawet znałem kiedyś takiego gościa co w wakacje studenta zatrudnił i jego robotę robili we dwóch (!) no kuriozum, ale tak było! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: "Kurierzy traktują klientów, jakby nie byli d IP: *.elpos.net 03.05.14, 08:06 Żal mi Cie gościu ,piszesz że kurier do Ciebie dzwoni pyta sie czy może przez sąsiadów podać paczkę a Ty narzekasz. Dlaczego nie zamówisz przesyłki na adres w którym jesteś przez większość dnia np 8-16? Dlaczego ktoś ma Cie powiadamiać że jest z przesyłką skoro sam wiesz że będzie gdyż ją zamówiłeś? Dlaczego ma dzwonić ,to jest tylko jego dobra wola nigdzie nie jest napisane że musi to robić! Dlaczego ma się za Tobą uganiać skoro nie zastał nikogo w domu w chwili doręczania przesyłki,To też jego wina?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ak Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.14, 13:27 GLS speedy delivery Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MinnieMouse Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.tktelekom.pl 19.02.14, 16:02 Firma kurierska GSL to katastrofa. Paczka wysłana do mnie 23.01 dotarła po wielu moich interwencjach 27.01 - koszmar! Dzwoniąc do filii Firmy kpiono sobie z mojego zdenerwowania i rozmawiano ze mną jak z głupią. Tłumaczenia też były niedorzeczne, np. że skoro dzwonię to pewnie kurier sam bez mojej wiedzy ustalił inny termin doręczenia, to znowu że kurier nie zdążył dojechać do mojej miejscowości - kpina! Ostatni raz skorzystałam z usług GSL-u, ktorego firmą kurierską nazwać nie można!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moro Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.adsl.inetia.pl 12.03.14, 09:53 Kurierzy są problemow, w zasadzie jak nie odbierzesz paczki, to musisz szukać przesyłki w tajnym miejscu np. Lombardzie, ale tego nie dowiesz się z awizo ! Pani z obsługi z rozbrajającą szczerością mówi, że kurierzy pracują do 16! więc pracującym tym bardziej odradzam w ogóle kontakty z tą firmą ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katana Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.sileman.net.pl 21.03.14, 23:38 Szczeże mówiąc to nieźle się uśmiałem jak czytałem ten wątek. Pomijam tu kwestie uszodzeń, sandaliczyc opóźnień czy zagubień ale........ Nie wiem jak można być takim niedorozwojem i myśleć że kurier przyjedzie "na godzine 16.34" "bo mi tak pasuje"... Jak cieciu wymagasz takiej usługi to sobie paczkę taksówką sprowadź.. Chyba normalne jest że aby odebrać paczkę to musi być ktoś w domu nie? Jak przychodzą, nie wiem, np. odczytać liczniki z gazu to co też przychodzą "na godzinę" bo jaśmie pan/pani pracuje ? Listonosz też musi sie anonswać u jakieś tępej klaczy jak ma sprawę? Nie ma cie twoja strata cepie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katana2 ważne!! IP: *.sileman.net.pl 22.03.14, 09:44 Jeśli szukasz pokaźnego skupiska "tępych dzid", to jesteś szczęściażem, że zajrzałeś na to forum. 90% wypowiadających bież jak leci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vtek Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.toya.net.pl 02.04.14, 17:08 Kolejny raz zakupiony towar w sklepie, niestety ale dostarczony miał być przez kuriera GLS. Tak jak w poprzednim wypadku otrzymałem awizo. Cały dzień byłem w domu, wtedy jak i dziś. Żadnego telefonu i dzwonka do drzwi. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zawiedziony Kurier mówi, kiedy przyjedzie. Masz być w domu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.14, 08:17 Zdecydowanie odradzam z korzystania z usług tej firmy. Kurier notorycznie twierdzi, że nikogo nie zastał (a na 100% ktoś tam jest) i zostawia paczkę w ParcelShop-ie. Kiedyś miał problem z obejściem bloku dookoła bo mu się spieszyło. Po ostatniej reklamacji jaką złozyłem przestali nawet SMS-y z informacją wysyłać. Odpowiedz Link Zgłoś