Gość: marian
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
26.04.05, 23:00
Chodzi o słynną trójke harcerzy, których przygody publikował niegdyś "Świat
Młodych".
Ich życiorys przypomina nieco zasłużonych działaczy z Unii Wolności, poza tym
wiele z niego mozna dowiedzieć się na temat powojennej historii Polski.
Kidyś ratowali zabytki (dla idei), zagospodarowywali Bieszczady, byli też z
wycieczką na Kubie i bawili się z młodzieżą socjalistyczną na Krymie.
W późniejszym okresie, zwiedzali pierwszy w Polsce park rozrywki ("Wesołą
wioseczkę"), jeździli po autostradach amerykańskich, bawili sie na
popularnych i legalnych w latach osiemdziesiątych dyskotekach (zwłaszcza
Tytus), byli również represjonowani przez państwa totalitarne (m.in. przez
podziemne państwo krasnoludków - na podstawie tej przygody powstał nawet film
fabularny - "Kingsajz").
Wstępowali do NATO, spotkali smażących sie w piekle redaktorów z
wydawnictwa "Horyzonty" (wydawało "Świat Młodych").
Czym jednak zajmują się dzisiaj?
Może wzorem Jacka i Placka zajęli sie polityką?
Czy to nie przypadkiem Tytus jest przewodniczącym partii rolniczej na
literę "S". a Romek partii na litery "LPR"?
A co porabia A'tomek? A prof. T.Alent - czy będzie kandydował na prezydenta?
Czy ktoś wie???