Dodaj do ulubionych

Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują???

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 23:00
Chodzi o słynną trójke harcerzy, których przygody publikował niegdyś "Świat
Młodych".
Ich życiorys przypomina nieco zasłużonych działaczy z Unii Wolności, poza tym
wiele z niego mozna dowiedzieć się na temat powojennej historii Polski.
Kidyś ratowali zabytki (dla idei), zagospodarowywali Bieszczady, byli też z
wycieczką na Kubie i bawili się z młodzieżą socjalistyczną na Krymie.
W późniejszym okresie, zwiedzali pierwszy w Polsce park rozrywki ("Wesołą
wioseczkę"), jeździli po autostradach amerykańskich, bawili sie na
popularnych i legalnych w latach osiemdziesiątych dyskotekach (zwłaszcza
Tytus), byli również represjonowani przez państwa totalitarne (m.in. przez
podziemne państwo krasnoludków - na podstawie tej przygody powstał nawet film
fabularny - "Kingsajz").
Wstępowali do NATO, spotkali smażących sie w piekle redaktorów z
wydawnictwa "Horyzonty" (wydawało "Świat Młodych").
Czym jednak zajmują się dzisiaj?
Może wzorem Jacka i Placka zajęli sie polityką?
Czy to nie przypadkiem Tytus jest przewodniczącym partii rolniczej na
literę "S". a Romek partii na litery "LPR"?
A co porabia A'tomek? A prof. T.Alent - czy będzie kandydował na prezydenta?
Czy ktoś wie???
Obserwuj wątek
    • ro.nin Re: Tytus, Romek i A'tomek czym się teraz zajmują 27.04.05, 09:36
      A'tomek był zapewne przewodniczącym
      pewnej komisji śledczej.
      • jelop75 Re: Tytus, Romek i A'tomek czym się teraz zajmują 27.04.05, 10:31
        Profesor produkowal prohy albo zostal baronem paliwowym i mieszal paliwo i teraz
        siedzi za pranie kasy itd
      • wlodekbar Re: Tytus, Romek i A'tomek czym się teraz zajmują 28.04.05, 00:03
        A ktorej, bo ich naroslo?
        :)
        • ro.nin Re: Tytus, Romek i A'tomek czym się teraz zajmują 28.04.05, 13:01
          A Tomek poszedł na historię:)
    • wlodekbar Re: Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują 28.04.05, 00:02
      alejka.pl/c/henryk_jerzy_chmielewski-f1--komiksy.html
      • ree-j-bie Re: Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują 28.04.05, 00:54
        wlodekbar napisał:

        > alejka.pl/c/henryk_jerzy_chmielewski-f1--komiksy.html

        WSZYSTKO O.K., TYLKO, ZE TO SA ZDAJE się Tytusy w nowych wersjach -
        "przemalowane" na nowo, czyli nie dla mnie...
        • wlodekbar :))) 28.04.05, 01:38
          www.swiatmlodych.republika.pl/teksty/index.html
        • wlodekbar Re: Tytus, Romek i A,tomek na Wyspach Mrowczych! 28.04.05, 01:55
          Skoro lubisz dawne, to na tej stronie jest miedzy innymi to:
          www.swiatmlodych.republika.pl/teksty/mrowki.html
          Niewiele tego, ale zawszec...:)
    • wlodekbar Jak tak mozna! 28.04.05, 00:04
      'Czy to nie przypadkiem Tytus jest przewodniczącym partii rolniczej na
      literę "S". a Romek partii na litery "LPR"?'
      No wiesz??
      :)
    • wlodekbar Re: Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują 28.04.05, 00:09
      'spotkali smażących sie w piekle redaktorów z
      wydawnictwa "Horyzonty" (wydawało "Świat Młodych").'

      Nie, 'ŚM' wydawala RSW 'Prasa'. Przynajmniej w latach pozniejszych:)
      • wlodekbar Re: Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują 28.04.05, 00:18
        Wydawnictwo harcerskie 'Horyzonty' chyba wczesniej:)
    • Gość: T-800 A'tomek IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 28.04.05, 00:12
      A'tomek: bi.gazeta.pl/im/1962/z1962528G.jpg
      • wlodekbar Re: A'tomek 28.04.05, 00:13
        No co Ty:)
        • Gość: T-800 Re: A'tomek IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 28.04.05, 00:17
          Podobny jak dwie krople denaturatu. ;-)
          • wlodekbar Re: A'tomek 28.04.05, 00:19
            Ok, rzeczywiscie ostatnimi czasy za duzo tych Orlenow roznych:DDD
            • ree-j-bie Re: A'tomek 28.04.05, 00:59
              eee, nie to nie on. A'tomek miał duszę organizatora, więc może jest jakimś
              sekretarzem albo dyrektorem do spraw..., muzyka go nie interesowała...
              • wlodekbar Re: A'tomek 28.04.05, 01:31
                A'tomek je tera menedżerem. Ji to nie byle jakej firmy:)
          • wlodekbar A swoja droga... 28.04.05, 00:25
            ...Wojciech Mann jest przesympatyczna dla mnie postacia. No i fachura od muzyki
            pop, rock, zdaje sie... nawet nie wiem jakiej, bo ujawnia sie z Materna na ogol.
            Ale bardzo go lubie:)
            • wlodekbar Re: A swoja droga... 29.04.05, 01:12
              Materne tez.
    • wlodekbar Re: Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują 30.04.05, 20:29
      Tytus, Romek i A,tomek qtjwchalu na dluuuuuugi weekend, i w dodatku nie wiadomo
      gdzie.
      Papcio Chmielu, czyzbyz o nas, rodakach (i to roznych pokolen!) zapomnial???:)
      Czekamy na owych trzech szalawilow!:)
      • wlodekbar Errata 30.04.05, 21:36
        Nie: 'qtjwchalu na dluuuuuugi weekend',
        a po prostu pojechali.
        I gdzies sie skryli, panie:)
    • Gość: dr T. Alenciak A co się dzieje z Rozalią ? n-t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 22:21
    • Gość: h Re: Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują IP: *.dew.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.05, 11:00
      A'Tom od początku był podejrzany. Teraz tylko wszystko się potwierdziło. 17 maja
      pierwsza rozprawa przed sądem lustracyjnym. Był podsekretarzem stanu w MSWiA ale
      zataił w oświadczeniu współpracę z SB. Romek próbował ułożyć sobie życie na
      Zachodzie, krótko pracował na budowie w Berlinie, potem prowadził w Ełku sklep z
      używaną odzieżą, obecnie adres nieznany. Podobno mieszka z konkubiną gdzieś w
      Bieszczadach. Tytusowi powiodło sie. Zamieszkał pod Los Angeles. Ma wystąpić w
      kilku odcinkach XIV serii "Przyjaciół". Profesor T'Alent nie miał środków na
      opatentowanie swoich wynalazków. Żeby zdobyć kasę na patenty założył PROVIDENT i
      doi naiwnych. Życie to nie bajka ;-)
      • Gość: z Re: Tytus, Romek i A,tomek czym się teraz zajmują IP: 195.136.112.* 03.05.05, 12:24
        aq mnie bardziej interesuje, co się dzieje z bohaterami undergroundowej
        odpowiedzi na "Tytusa": Tyfus, Homek i Erotomek. Pamiętacie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka