ajax333
12.07.05, 19:16
W artykule we wczorajszym dodatku "Sport"R.Stec w artykule "Teoria spisku"
poruszył problem,który do furii doprowadza nie tylko kibiców sportowych-tzw.
polskich akcentów w zachodnich drużynach sportowych.Termin ten dobitnie
podkreśla nasz narodowy kompleks niższości.Celują w tym głównie sprawozdawcy
sportowi TVP,ale nie tylko.W TVP niemal codziennie wysłuchujemy o polskich
korzeniach nagradzanych noblistów,o tych samych korzeniach wielu zachodnich
polityków,o słowach wypowiedzianych po polsku przez Ojca Św.itp.