Gość: Fan
IP: *.padjas.com.pl
13.09.05, 11:33
W tym areszcie siedzial slawny Chemik z I czesci "Psow". Jak mawial wkurzony
Gajos w filmie, gdy Franc zgarnal Chemika Wartburgiem sprzed aresztu - nawet
mi q...wa nie mow - chemik ma byc wolny! Sku...nu!