9111951u
14.10.05, 11:46
płacenia podaku vat od rozdawanej odziennie w nakładzie ca 1 mln egzemplarzy
gazety "Metro"?????. Czyżby dostawa towaru nie podległa vatowi ? czy Agora
stoi ponad prawem ? Dlaczego państwo i urząd skarbowy dopuszcza do nieuczciwej
konkurencji uprawianej na ulicy przez Agorę ?