Gość: uosiu IP: *.tu.kielce.pl / *.tu.kielce.pl 09.01.06, 12:15 Następca tronu pucuje buty. I za to kocham brytyjską monarchię! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alef zero Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.trw.com 09.01.06, 14:30 Ciekawe, czy musi? Bo jesli nie musi, to ja na jego miejscu bym nie wstepowal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukash Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.petrus.com.pl 09.01.06, 15:09 Nie musi. Tam idzie sie do armii z wlasnej woli. Co ciekawe moj znajomy Anglik rowniez wczoraj rozpoczal nauke w tej jednostce. Nie byl tylko pewny czy trafi na Williama w tym samym plutonie, on go raczej nie chcial;-) znal go juz z Uniwerku i raczej go nie lubi. BTW mlodzi ida do armii bo to tradycja, prestiż no i pieniadze. Dostanie pozniej etat, mieszkanie itp. Po 5 tyg. jak dadza im wrocic do swiata zewnetrznego pewnie mi odpisze jaki to lajf :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.trw.com 09.01.06, 15:23 No, ale William raczej o szmal (czy "kase", jak to sie teraz mowi), mieszkanie i prestiz nie musi akurat sie martwic. Chyba ze monarchia upadnie. Podejrzewam jednak, ze moze "musi" w tym sensie, ze babcia albo tato mu kazali... pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukash Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.petrus.com.pl 09.01.06, 18:48 William musi bo to pewnie radycja w monarchii i presja;-) cywil nie musi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Foxy Kadecie Walles???? IP: *.pl.tesco / *.pl.tesco-europe.com 09.01.06, 15:12 Przeciez po zmianie niemieckiego nazwiska w czasie II wojny swiatowej rodzina nazywa sie Windsor! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Re: Kadecie Walles???? IP: *.nottingham.ac.uk / *.nottingham.ac.uk 09.01.06, 17:19 Ale tytul ma HRH Prince of Wales, prawda? :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alef zero Re: Kadecie Walles???? IP: *.trw.com 09.01.06, 18:15 On, czy Karol? Czy obaj? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neo Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 14:43 Podoba mi się taki sposób podejścia do rzeczy. Przejdzie przez wszystkie etapy, a kiedy zakończy naukę, będzie po prostu dobrze wykształcony. I zapewne dalej będzie kontynuować naukę. W przeciwieństwie do normalnych krajów u nas (pod)poruczników po szkole traktuje się raczej jak małe dzieci. Przynajmniej tak było w mojej jednostce. Stara kadra jeszcze z czasów PRL traktowała takich nowych w widoczną pogardą a czasami kpiną. Ale jednocześnie trzęśli się ze strachu, bo widzieli, że nowi znają języki obce, komputery, świat, no i przede wszystkim prezentują zupełnie inne podejście do swojej pracy. Takie podejście, w której liczy się profesjonalizm a nie kilkunastoletnie układy. Idą zmiany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.06, 05:12 "nowi znają komputery" brawa dla nowych.... CIEKAWY JESTEM jaka jest przydatność umiejętności obsługi edytora tekstu na patrolu w irackiej wiosce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.S.J. Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.itpp.pl 10.01.06, 10:00 Wybaczcie koledze, on w swej wiedzy o współczesnym polu walki zatrzymał się na obsłudze muszkietu czarnoprochowego... :) Odpowiedz Link Zgłoś
semenpetlura czołg 09.01.06, 16:37 Podobno jest w Polskim Wojsku zapotrzebowanie na czołgistów, czy dziewczyny też mogą się zapisywać? mówili że trzeba mieć skończone gimnazjum i względnie dobry stan zdrowia...czyli że co? każdy tak z ulicy może zostać czołgistą? A tak w ogóle to dzieci polskiego prezydenta tez powinny mieć (honorowy) obowiązek służby. Nie. Chwila. Córka kaczki w czołgu...Dobra, zły pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiS...da becikowe U nas to by założył mafię i chrzcił paliwko . n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.06, 20:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEhoo Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.internet.v.pl 09.01.06, 20:50 Zajefajne to jego wyższe wykształcenie. Coś jak nasz licencjat. Łżemagister Kwachu to był przy nim jak jaki profesor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rogalla Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.aos.wisc.edu 09.01.06, 23:49 Jest pewna roznica w systemach edukacji wyzszej miedzy naszymi krajami. Pierwszy stopien (undergraduate) dopiero moze prowadzic do magistra (graduate => master of science /of art etc etc). Magistrow nie produkuje sie tak jak u nas. Odpowiedz Link Zgłoś
untochables Re: Książę William wstąpił do wojska 09.01.06, 22:05 biedactwo ;( żeby sie pokazać poszedł do armi na parę tygodni bo to w dobrym tonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Moze nauczy sie tam dopinac rozporek:)) IP: *.crowley.pl 09.01.06, 22:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hjghj który z nich używa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.06, 22:43 munduru w którym go niegdyś sfotografowano?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Le Saux Re: który z nich używa IP: 80.55.199.* 10.01.06, 01:05 W normalnym kraju, takim jak np. United Kingdom oficer głównie wykształcenie zdobywa na uczelni cywilnej. Dla zdobycia dyplomu oficerskiego w zupełności wystarczy jeden rok, a nawet mniej, tym bardziej, że nie ma zamiaru robić kariery wojskowej. Przecież ma być królem. Być może co jakiś czas będzie po kilka tygodni wracał na uczelnię aby zapoznać się z najnowszymi trendami w technice lub strategii i taktyce. I tym samym otrzymywał kolejne awanse. Mnie prawdziwą radość sprawiają jednak te posty, które piszecie. Ja też jestem zwolennikiem monarchii i chciałbym aby w Polsce kiedyś zamiast prezydenta glową państwa był monarcha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zygmunt Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.clppva.east.verizon.net 10.01.06, 06:10 a czemuscie o mnie zapomnieli to jam z dodim tez bylem jego pozniej sprzatneli gdy zaczal dobierac sie do diany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konwalia Re: Książę William wstąpił do wojska IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.01.06, 08:49 ależ on jest przystojny ;P słodki, mmmmm :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maks Ale tylko swoje, ciemnoto IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.01.06, 09:48 W brytyjskiej armii nie ma kocenia, ani nawet wysługiwania się młodszym. To tylko nasza przejęła zwyczaje od azjatycko-ruskiej chołoty. Odpowiedz Link Zgłoś