iiirek1
08.02.06, 10:37
Niestety radio TOK FM spada po równi POchyłej, jest coraz mniej obiektywne i
coraz bardziej lewicowo-liberalne, a hasło"mamy swoje zdanie"jest chyba
zdaniem właścicieli Agory a nie owych dziennikarzy- gdzie ta bezstronność
państwo dziennikarze?