Dodaj do ulubionych

coraz gorzej

08.02.06, 10:37
Niestety radio TOK FM spada po równi POchyłej, jest coraz mniej obiektywne i
coraz bardziej lewicowo-liberalne, a hasło"mamy swoje zdanie"jest chyba
zdaniem właścicieli Agory a nie owych dziennikarzy- gdzie ta bezstronność
państwo dziennikarze?
Obserwuj wątek
    • Gość: manus fortis Re: coraz gorzej IP: *.icpnet.pl 08.02.06, 13:40
      To Radio to "Kolejne Radio Lżące i dezinformujące" Skrót KRLD:kiedyś Koreańska
      Republika Ludowo Demokatyczna. Patologia medialna ma różne stany skupienia np.
      Gazeta Wyborcza, powyższe Radio i inne. Macie mentalność pewnego Nemca, który
      kłamstwo uczynił narzędziem zniszczenia ludzi. Dołączyliście do niego.
      • Gość: Czerwiec 14 Re: coraz gorzej IP: *.iel.waw.pl 08.02.06, 14:28
        To nie radio, nawet nie rynszTOK, to przepełniona spluwaczka, z której
        rozbryzgiwane są wszelkie nieczystości na PiS, na obecny Rząd i na wszystko, co
        z nimi związane.
        Od mniej więcej 12:45, tzn. od chwili zakończenia konferencji prasowej Rządu,
        towarzysze z KRLD (patrz post "manus fortis") nic tylko pluli, pluli, pluli, no
        czasami jeszcze kpili.
        Najpierw Tejchman do spółki z Kazimierzem Krupą z Pulsu Biznesu, a od 13-tej
        primadonna spluwaczki - Kuba Janiszewska wespół z Sierakowskim z Krytyki
        Politycznej i Stankiewiczem z Rzepy. Nie znależli ANI JEDNEGO pozytywu, wszystko
        było, jest i będzie źle. Goście Kuby już tak się zapętlali w tym pluciu, że
        musieli szukać, dobierać słowa, żeby czasami nie powiedzieć chociaż coś
        neutralnego. Po wiadomościach o 14-tej i w tym momencie puszczali i puszczają
        "ankietę z ulicy" - na mniej więcej 10 głosów "przechodniów" były tylko dwa
        pozytywne. Po "głosach z ulicy" po 14-tej, do chóru dołączył jeszcze Wojciech
        Mazowiecki z Przekroju.
        Tylko mój wrodzony masochizm (-: pozwolił mi dosłuchać tego plucia do końca.
    • Gość: mibol Coraz lepiej IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.02.06, 16:30
      TOK FM coraz bardziej zbliża się profilem do tvn24. I bardzo dobrze.
      Jedyne co bym zrobił to:
      - zmieniłbym Laszuk na Kociołka
      - za Kociołka dałbym Ireneusza Prokopiuka
      Laszuk na nocne dyżury dać.

      I jeszcze jedno... Rotacja. Czyli osobowe zmiany w ciągu tygodnia w danym paśmie
      • Gość: Karel Gott Mit Uns Re: Coraz lepiej IP: *.chello.pl 08.02.06, 17:02
        Cas najwyższy żeby zmienili wreszcie nazwe na Radio Erewań im. Lesława Maleszki
        albo na Ketman FM
        • Gość: mibol Nazwa IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 08.02.06, 17:27
          Co do nazwy to proponuję InfoRadio.
          Czyli tak, jak było na samym początku
    • Gość: no to Re: coraz gorzej IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.02.06, 17:36
      już bardziej pasuje dezinfo radio
      • Gość: toyayurek Re: coraz gorzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.06, 18:41
        chciałbym także wymienić Janiszewskiego na psa Baskervilleów, Gęgałę na
        Pimpusia Sadełko, Paradowską na Czarną Wdowę i jeszcze kilkanaście zmian
        • Gość: manus fortis Re: coraz gorzej IP: *.icpnet.pl 08.02.06, 23:25
          Czarna Wdowa na tą Panią. Świetne. A poza tym Zespół Radia może przecież
          odśnieżać dachy - przynajmniej coś pożytecznego zrobili by może.
    • devegas Re: coraz gorzej 08.02.06, 18:50
      A powiedz mi Iirek1 dlaczego dziennikarz musi być bezstronny?
      Bezstronny to musi być sędzia na boisku a dziennikarz musi być "stronny" inaczej jest nieinteresującym "bezjajowcem".
      Ale jeżeli w takich gustujesz? No cóż.
      • Gość: Swawolny Rabin Re: coraz gorzej IP: *.chello.pl 08.02.06, 19:24
        Problem nie w tym czy jest stronny czy bezzstronny a raczej w stylu który
        prezentują "prezęteży" Radia Erewań. To nie jest nawet stronniczość, czy
        identyfikowanie sie z pewną opcją polityczną, to jest dopuszczalne. Natomiast w
        przypadku np. Janiszewskiej mamy wrecz nachalną, zajadłą ,jednostronną
        propagande i zapiekłe zacietrzewienie , ubrane w dość przejrzyste szatki
        sarkazmu czy zblazowanej ironii. Panna Janiszewska nie stara sie nawet próbowac
        racjonalnie wyważyć rację za i przeciw, ma klapki na oczach. kiedyś w
        przypływie szczerości przyznała z wyraźną radością :" a teraz bedziemy walić w
        PiS jak w beben" mimo ze to radio widziałem jego matołkowaty uśmieszek
        • Gość: eurofanatik Re: coraz gorzej IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 16.02.06, 14:35
          Wybacz ale PiS nie zrobil do tej pory niczego co nie uzasadnialoby tej ostrej krytyki. Ten rzad to po prostu jedna wielka pomylka od poczatku do konca.
    • Gość: eurofanatik Re: coraz gorzej IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 16.02.06, 14:30
      "Lewicowo-liberalne"??? Czy Ty w ogole rozumiesz co te slowa oznaczaja w kontekscie politycznym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka